Sia M.T.Serviss - Krāpšana

2016. gada 23. augustā noslēdzot līgumu ar SIA "M.T.Serviss" izīrēju kravas mikroautobusu . Lietojot kravas mikroautobusu kravas nodalījuma sānu durvis regulāri patvaļīgi vērās vaļā, aiztaisot tās ciet, durvju aizmugurējā daļā bija sprauga 2 cm platumā. Atgriežot kravas mikroautobusu 2016 gada. 24. augustā SIA "M.T.Serviss" darbinieks konstatēja ka nevar atvērt kravas nodalījuma priekšējās durvis. Sakarā ar šo faktu paziņoja ka drošības nauda tiks ieturēta līdz 2016. gada 25. jūlijam, kad durvju darbība tiks pārbaudīta un remonta gadījumā drošības nauda netiks atgriezta. 2016. gada 26. jūlijā zvanot uz uzņemumu SIA "M.T.Serviss" saņēmu informāciju ka durvis tika remontētas un drošības nauda netiks atgriezta. Uzņēmuma pārstāvji atsakās uzrādīt dokumentus par to ka durvis patiešām tika remontētas. Iesniegumus ofisā atsakās pieņemt. Čeki par pakalpojumu netiek izsniegti.
Neiesaku izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus. Bet ja tomēr izmantojat tad lūdziet lai līgumā tiktu norādīti visi mašīnas defekti (pat vissīkākie), pieprasiet čekus par sniegtajiem pakalpojumiem. Jautājiet nomas darbiniekam uzrādīt dokumentus jo līgumā viņš parakstas kā cita persona. Auto atslēgas atdodiet tikai, kad esat saņēmuši atpakaļ drošības naudu.

V

X xcat 23.12.2016

ka var panemt masinu augusta un it ka problemas tika risinatas julija ??? Ja es nemaldos tad pec visiem kalendariem no sakuma ir julijs pec tam tikai augusts )))))

Neaizbildinies tagad ar to, ka cilvēks sajauca datumus. Sūdzība par tavu kantori ir rakstīta 07.08.2016! Ko tik vēlu pamodies?

M Mar 13.01.2017

Resns pimpis tur strādā un visus piepiš!uzmetēji!!
Rakstiet PTAC sūdzības lai klapē viņus ciet.

X xcat 23.02.2017

Nu un jūs Māris esat laikam ļoti slaids un vienkārši eņģelis?))))) Varbūt tieši jūs vajadzētu noklopēt oi nē aizklopēt)))))))

жулики. сергея безногова уволили!