AtrisinātaAutoprokat.lv - Slikts serviss

Brālis izīrēja auto šai firmā. Pēdējā braukšanas diena nojuka kārba. Nācās pašam meklēt evakuatoru līdz Rīgai un tie bij' 250 km. (300 eur) uz vietas arī nācās vēl samaksāt kārbas remontu. (jo līguma taču norādīts ka visus izdevumus sedz īrnieks) nevienam neiesaku griezties šai firmā ja nevēlaties remontēt svešas un beigtas automašīnas. Paši nomnieki bez visādām ētikas normām. Tikai prot braukt virsū un izsist savu naudu. Noteikumi arī sarakstīti uz līguma sīkiem burtiem lai tik neko nepamana un steigā arī lidosta neizlasa. Kā sākās būs mācība mums visiem. Bet firmai varu teikt tikai vienu - dzīve ir bumerangs. Viss nāks atpakaļ. It īpaši tas ka jūs apkrāpjat iedzīvotājus kuri jums uzticas!

27.01.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta xuljigano4ka 28.01.2020

Šajā situācijā ātrums netiek atbalstīts . Žēl ka radušās domstarpības starp abām personām-vienai pusei nelasot līguma noteikums, otrai pusei neizskaidrojot noteikumu pārkāpumus. Mācība nākotnē visiem .

Sūdzība veiksmīgi atrisināta xuljigano4ka 28.01.2020

S Svidetelj 27.01.2020

Jusu bralim var braukt ar atrumu 210 km stunda ?

S Svidetelj 27.01.2020

Vinam katru dienu bija atrums 180-210km stunda pa Latvijas celam ? Ta ir normali ?