Autoprokat.lv - Krāpšana

Autonoma, kura atdodot auto mēģina visādi atdodot auto neatgriezt iemaksāto nomas drošības depozītu, paši šajā ka var auto mazgāt puto mazgātava, bet jad atdodot tad scenārijs ir cits un liek maksāt soda naudas, nedod dievs ha auto kas notiks nodīrās pēdējo auto. Ejiet ar līkumu šim krāpnieku kantorim.

06.01.2021

B Baltā ēna 06.01.2021

Šī firma pastāvēs tik ilgi kamēr eksistēs cilvēki kas meklēs pēc iespējas lētākus auto. Protams uz to nopelnīt daudz nevar taču uz drošības naudu gan . Par konkrēto firmu šeit jau ir pietiekami daudz atsauksmju, taču tāpat cilvēki riskē jo cenas taču labas , ko gan par auto stāvokli nepateiksi... Labāk izvēlēties pazīstamas autonomas firmas kur būs tie 10 - 15e dārgāk bet jauni auto un nekādu problēmu.