Autoprokat - Slikts serviss

Biju rezervējusi automašīnu nomai uzņēmumā "autoprokat" uz 26.08.2020 pulksten 10. Uzņēmuma pārstāvis vēl dienu iepriekš telefoniski apstiprināja, ka automašīna būs pieejama. Taču, ierodoties uzņēmuma teritorijā, izrādījās, ka automašīnas nav. Varbūt būšot pēc apmēram stundas. Iespējams, būtu pagaidījusi, taču, tā vietā, lai atvainotos, uzņēmuma darbinieks, sāka apgalvot, ka neko nezinot par manu rezervāciju, uzdot muļķīgus jautājumus, piemēram, vai jūs šurp atbraucāt ar taksi utt. Un galu galā paziņoja, ka automašīnu vispār nedos. Jāpiebilst, ka darbinieks apgalvoja, ka nav ar mani runājis pa telefonu, iespējams, es esot runājusi ar kolēģi, taču balsis un izruna bija absolūti identiskas, līdz ar to tie, visticamāk, bija meli.
Nepaļaujaties uz šo uzņēmumu! Tā darbinieki ir spējīgi tikai izjaukt dienas plānus un sabojāt garastāvokli, nevis sniegt solīto pakalpojumu!

I

T Taisnīgums99 26.08.2020

Drosi vien Jus tik aizdomiigi izskataties, ka pat kreisais prakats jums auto neizsniedz.

W waka 26.08.2020

Tev laikam savi dumjie joki visur ir jāiebāž

I Ilze 26.08.2020

Rakstības stils liecina, ka tas pats darbinieks te arī izsakās. Papildināšu, ka vakarā viņš man vēl sāka sūtīt dumjas sms par to, ka es esot Latvijas autonomu melnajā sarakstā, jo par mani esot 5 sūdzības. Varētu nobīties, ja vien šī nebūtu 1. reize, kad vispār Latvijā mēģināju nomāt auto. Tā ka izskatās, ka šajā autonomā ir ne tikai slikts serviss, bet arī melīgi, kašķīgi darbinieki. Silti iesaku neizmantot šī kantora pakalpojumus. Labāk izvēlēties dāgāku autonomu, bet normālu.