www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Krāpnieki ne uznemeji

Sia M.T.Serviss - Krāpnieki ne uznemeji

2016.gada 21.maijā no ši uzņēmuma iznomāju automašīnu wv golf 4 V/N JR344.
Ta kā 21.maijs bija sestdiena tad pa brīvdienām auto auto neizmantoju tikai 23.maijā jeb pirmdienā uz darbu braucot un atpakaļ. Kopuma tika nobraukti 100km.
Līgums tika noslēgts uz nedēļu par 70 auro un 50 EUR drošības nauda,tātad kopumā 120 euro.
Čekus šis uzņēmums nepazīst-arī līguma numuru nevar ierakstīt.Pirmdienas rītā braucot uz darbu konstatēju ka šis auto ir drausmīga stāvokli. Bremzes darbojas novēloti un ātrumkārba pārslēdzas ar sitieniem-drausmīgus nekad nēsmu redzējis nevienam nobeigtam auto..
Uzņemt ātrumu ar šo auto nebija iespējams,jo ātrumkārbai pārslēdzās tikai pirmie 3 ātrumi un tālāk ne. Domājot ka vajag palīdzēs ātrāk tikt uz nomas punktu lai nodotu atpakaļ auto noslapēju un megināju pieskilt atpakaļ-bet nekā.. auto nepielēca vairs. Zvanīju iznomātajam.viņš teica ka man pašam esot jānem treileris par savu naudu un jānogada auto atpakaļ uz nomas punktu. Es atteicos un teica lai savāc savu miskasti un atdod naudu,bet viņš atteicās. Beigās pēc ilgas stridešanās un kliegšanas viņš atsūtīja man pakal puisi ar sapuvušu mersedes sprinter bussu un striķi. Man bija jāsēž velkamajā golfā līdz nomas punktam. Aizbraucot tur pats iznomātājs nebija uz vietas vairs. Prasīju tam puikam lai atdod naudu. Viņš teica ka lai nāku rītdien. Es atteicos neatdevu tā golfa atslēgas. Ar visām atslāgam aizbraucu mājās. Saņemu draudus no izmomatāja ka vins izsauks policiju. Es ar lielāko prieku atcirtu lai sauc,jo kamēr neatdos naudu tikmēr atslēgas arī neatdošu.Nākamajā rītā saņemu zvanu-kur tu esi?es saku-kas zvana? Noma! Es saku ka esmu darbā un atslēgas varu atdot tikai vakarā un ar noteikumu ka man atdos naudu. Viņš piekrita. Rezultātā otrdienas vakarā atdodot atslēgas viņš man atskaitīja nomas maksu par 4 dienām 40 auro un 10 EUR par degvielas iztrūkumu kaut arī tur nemaz nebija degviela bākā uz 10 EUR. Kā ari un neviens golfs ar 1.9tdi motoru nekādi nevar apēst 10euro uz 100km.
Rezultāta atguvu tikai 70 EUR.
Nesaņemu čeku.
Un iznomātājs vēl noteica lai priecājos ka pa muti nēesmu vēl dabūjis.
Es atbildēju ka viņi mani atcerēsies,jo sūdzēšos visur kur var vien nomelnot un celt neslavu šādam krāpnieku kantorim. Neiesaku šos krāpniekus nevienam . Skatos ka neēsmu pirmais viņu upuris

S Svidetelj 10.06.2016

Хотябы врать научился бы...

S Svidetelj 10.06.2016

Был в тот день в офисе и слышал как эта малолетка орала на работника проката а потом и вовсе послал всех кто там был взял ключи и ушел.

M martins737 15.07.2016

Diezvai mazgadīgie var iznomāt auto... kur tev loğika?

X xcat 10.06.2016

Pirmkārt godātais klientu, čeks jums bija izdots ! Jūs nozāģēt no auto tehniskās pases kopiju . Lietojot auto iepriekšējā dienās jums sūdzību nebija , jebkuru līgumu parakstot ir jāizlasa noteikumi ! Jūs to neizdarībām, pa cik esat slēdzis ar mums līgumu un piekritis tā noteikumiem. Tagad par šo rakstu griezumos pret jums tiešām! Un jums ikviens jurists pateiks ka esat piekritis visiem noteikumiem un kā jums nav, nebija un nebūs pretenziju pret pakalpojumiem. To jūs apzināti parakstījās un uzlikt savu parakstu un atšifrējumu . Dodu jums 4 dienas! Pretējā gadījumā ticiet man , kā jurists jūs par šo apmelošana samaksāsiet un tie nebūs 10€ to nu es jums varu garantēt . Ar pieredzi varu teikt , ka jau bija tāda tipa lietas . Padomājiet vēl kārtīgi . Vēlāk ielikšu bildi kur jūs tiešām pats parakstījās ka nav pretenziju ! Jauku dienu

M martins737 15.07.2016

Tu man čeku neiedevi,tas ir skaidrs.
Man ir ierakstìtas telefona sarunas kurās viss ir skaidri izteikts kāds jūsu kantoris ir nodokļu nemaksātājs un krāpnieki!

M martins737 15.07.2016

Un vispār sūdzi mani tiesā!tad tev visi bijušie klienti jāiesūdz... Vajag fomāt ar galvu nevis ar ,tad biznesā nebūs problēms.
Izvālēs jūs VIDS un vēl PTAC un vēl man samaksāsiet!

M martins737 15.07.2016

Žēl ka nevar telefona sarunas pievienot,jo šim saitam nav tādu opciju.
Varētu jau paņemties un uztaisīt pēc nepieciešamā formāta! Lai visi cilvēki zin kas šie par krāpniekiem. Starpcitu runāju ar juristu un viņš man izstāstija ka ņemot vērā visus manus pierādijumus-telefona sarunas audio ierakstu bildes auto saņemšanas brīdī,nofotografēts arī tika cik es biju nobraucis. Bet man to visu nevajag pierādīt internetā. Internetā es jums tikai kaunu taisu,bet jums tāpat viņa nav un nebūs. Ganjau tiksimies. Lai lemj kompotentas personas kam taisnība.

B Brokmens 17.04.2017

Ja jūs tiešām apvaino , sauciet Bez tabu , viņi palīdzēs :)

Harold 11.06.2016

Uzvārds Goilo izsaka visu. Pagūglējiet, sapratīsiet paši.

M martins737 15.07.2016

Forši ka šis krāpnieku kantoris nav sasniedzams ar ierakstītu vēstuli,ganjau zin ka viņus grib iesūdzēt. Atnāca atpakaļ. Takā čeku saglabāju no pasta,tad to pievienošu lietas materiāliem.
Lai PTAC tagad viņus meklē,un piedzen no viņiem naudu un lai liek administratīvo sodu.

S Svidetelj 15.07.2016

Tev ar galvu viss kartiba ?

S Svidetelj 15.07.2016

Сам подписал договор !!!

A alicabar1 04.08.2016

Хотя бы Ник сменил, работник проката :-D
Мало того что мошейники, так еще и лентяи.

S Sanita 29.09.2016

Nepazīstu nevienu no šiem cilvēkiem, bet šajā gadījumā varu teikt vienu - kad parakstīji līgumu, taču pārbaudīji, kā viss darbojās, ne tā??? Kādam ir jābūt, lai nepārbaudītu?

ужас, какие мошенники!

L Lady Elita 28.02.2017

Ja gribat sev sabojāt brīvdienas tad ņemat droši ņemat mašīnu šajā firmā,bet ja nēgribat sabijāt tad neiesaku,mašīnas ir ļoti sliktā stāvoklī.Esmu priecīga ka manas atvaļinājums ir beidzies un esmu pateicīga Dievam ka mēs ar ģimeni visi esam veseli un ar mums nekas nenotika,jo mans vīrs ir prasmīgs šoferis un mēs neiekļuvām kādā avārijā .Šai firmai nerūp klientu drošība,tikai nauda...tas ir ļoti nepatīkami.Jūsu drošības pēc neiesaku ņet mašinu no šīs firmas.

K klients2017 17.04.2017

Pilnība piekrītu, urlu kantoris..pabiras saimnieki...karma naks atpakaļ viniem.

S Svidetelj 17.04.2017

Kadu auto jus pie vinam panemat un samaksaja ?

X xcat 17.04.2017

Šeit skan jau pēc grupas meļiem ! Nez kad paņēma auto, nedz īsto iemeslu kas notika. Apmelot un apmelot jau var katru. Nav jau lielais darbs

K klients2017 17.04.2017

Ko nu taisnojies...atzīstaties, esat krāpnieku urlu kantoris. Tik, tak, tik, tak... tā stunda tuvojās...

X xcat 17.04.2017

Klient 2017 jums viss kārtībā?! Nē nu savu līmenī jau esat parādījis. To ka esat bezatbildīga persona un neadzināts cilvēks kas vēl baidās no atbildības par darbiem ko sastrādāja

K klients2017 17.04.2017

Paklausies , kurš te no kā baidās. Un bezatbildīgi esat Jūs, kas ņem no cilvēkiem naudu un iznomā tehniski bīstamus transportus, tam visam vēl klāt klienti, lai ar tiem graustiem tiktu mājās tērē papildus naudu, lai kaut kā dabūtu pie dzīvības to lūzni. Tākā tu būdams , tev to nesaprast. Ceru tev līdzīgos drīz sāks pārmācīt.

X xcat 17.04.2017

Klients2017 jums ir gan problēma ar valodu))) pirmkārt es neesmu viņš bet gan viņa. Otrkārt Jūs pametot autotransportu ar nosēdušo akumulatoru kuru nosēdinājāt pats atstājat izslēgtas gaismas un mūziku. Jautājums- vai vispār protat lietot autotransportu? Pa cik runāt adekvāti jums ar nesanāk diemžēl.

K klients2017 17.04.2017

Kāda Jums gar to darīšana?

S Svidetelj 17.04.2017

Tapec ka jus nemiet vecas mašinas un maksajiet 10 eur par dienu un gribat lai viss mašinai strada !

K klients2017 17.04.2017

Manuprāt Jūs esat viens no tiem parazitējošajiem iznomātājiem. Tik tizlu aizbildinājumu var tikai tāds parazitējoš dzīvnieks izteikt. Gan Jums kāds kādu dienu parādīs kur Jūsu vieta.

X xcat 17.04.2017

Un tad ir jūsu vieta?))))) Laikam uzkatāt ka jums ir visatļautība un varat bojāt svešu cilvēku īpašumu un tas priekš jums ir norma

S Svidetelj 17.04.2017

Jus esat draugos ar galvu ?

K klients2017 17.04.2017

Jums garlaicīgi? Nav ar ko pačatot?????????

S Svidetelj 17.04.2017

Ja jūs rakstīt šeit komentārus jums ir, lai attaisnotu to, kas ir noticis !

Ko Jūs murgojat?

varbūt jūs guļat?

K klients2017 17.04.2017

Paklau, ja nespēj gramatiski pareizi noformulēt tekstu latviešu valodā, tad labāk pat neko neraksti!

S Svidetelj 17.04.2017

Ka varu ta rakstu...tu ari raksta kaut kas breds !

X xcat 17.04.2017

Paklausieties! Ja jums ir vēl kādi jautājumi tad droši tiekamies policijas iecirknī! Ko tad aizlaidāties un pametot auto?! Vai drosme tikai te ko rakstīt?!

X xcat 17.04.2017

klients2017 ?! Ko tad pametot auto kuram speciāli akumulatoru nosēdinājāt?! Ko tikai te esat varonis un varat izliet savus sūdus? Ja neprotat rīkoties ar autotransportu varbūt tad tomēr labāk lietot sabiedrisku transportu?!

Jūs ar ko slimojat?

X xcat 17.04.2017

Klient 2017 un kas jums par kaiti? Jūsu uzvedība un sarunas veids ir pilnīgi pretrunīgs sabiedrības normām!

K klients2017 17.04.2017

Paklau, analfabēt. Nav mana problēma ja nesaproti valsts valodu. Un, tas nav attaisnojums- kā varu tā rakstu. Mācies valsts valodu.

Brīva valsts taču:)

Uzslava par centību! And one more question -
Kā īsti man jārīkojas , ja auto salūzt ?

X xcat 17.04.2017

Brokmens- parakstot līgumu jums uz tā ir vairāki tāl.nr. kas domāti pret dažādu jautājumu risināšanas, ja kas notiek ar autotransportu jārīkojas atbilstoši sitiācijas- sazināties ar autonumu, izstāstīt kas notika, ( problēma var būt dažāda jo autotransports tas ir mehānisms un protams arī jāsaprot ka pirms autotransporta lietošanas jums ir jāpārbauda tas vizuāli to ir jāveic katru dienu. Katrs gadījums ir jāskatās atsevišķi, bet visi pienākumi un tiesības tiek uzrādīti līgumā ar kuru jūs varat iepazīties pirms tā parakstīšanas. Un ja rodas papildus jautājumi vienmēr varat sazināties pa tālruni.