www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Slikts serviss , auto ar bojajumiem

Autoprokat.lv - Slikts serviss , auto ar bojajumiem

Labdien. Tātad esmu reizes 6 jau īrējis auto, bet pēc viena atgadījuma cenšos vairs neizmantot šo firmu. Bet problēma bij atrisināta un ka rezerves variants ok kad cita firma viss aizņemts. Šoreiz paņēmu auto uz 6 dienām kategorijā 20€ dienā. Nu ko varu pateikt auto ir tik ļoti, piekusis, un sen jau uz šrotu jānodod ar noskrejienu 400k bet saimnieki nesaprot un pie auto atgriesanas katru detaļu pārbauda. No auto riepām skanja ka traktoram. Lampiņas deg kādas 6 uz paneļa un ja saluzt auto kas ir ļoti reali jo saņemat ar defektiem tad rēķinieties ar evakuatoru un remontu par savu naudu. Un nedomāju vai kādam auto vispār kasko ir. Nav nekad uzrādīts. Šoreiz man piekasijas ka uz paklajiņa šofera pusē smiltis palikušas un 10€ atskaita: - d neiet runa par 10€ bet par principu un attieksmi. Kādus auto jūs dodat klientiem. Ss.com ir daudz labu firmu kurām rūp klients. Tātad iesaku neiret autoprokat.lv un vēl vina saucas viprent. Ceru ka kāds būs izlasījis šo rakstu pirms meklē auto ss.com.

03.02.2020