www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Nepilda solïto depozīta atgriešanas veidu.

Autoprokat.lv - Nepilda solïto depozīta atgriešanas veidu.

Noīrēju auto un kad hāja runa par depozītu, kā to atgriež, tad man teica ka to atgriež pēc 2 vai 3 mēnešiem, jo kamēr parbaudīs par pārkāpumiem, un es apjautājos, kā tad es to saņemšu ja neesmu lv? Man teica ka varam parskaitīt uz rēķinu. Ok. Es atdevu mašīnu, vis ok, bet kad aizbraucu, un piezvanīju, tad man teica lai es ar čeku eju pats pakaļ depozītam? Nu kad pats 50€ lai eju pakaļ, tad neko! Bet reklāmu es viņiem, kā redzat, vēl tagad veidoju? Tas kad īrēju tur 2 gadi vai 3 atpakaļ, tas daudz ko izsaka, jo man ļoti daudz paziņu prasa kur īrēt jo bieži irēju mašīnas bet par tieši to vietu, es ļoti visur uzslavēju no melnās puses. Domāju ka 50€ viņiem ×100 ***€ apgriezās. Esmu apmierināts par savu panākumu, es viņus brīdināju par reklāmu - €. Visiem taksistiem pastāstiju? Draugiem? Paziņām? Facebook? Visos tusos kur man prasïja, mm, tu katru reizi īrē autiņus un es saku ka jā, un, un uzreiz stāstu par to nomu, cik viņi ir gudri un apčakarē cilvēkus, ko vēl var iedomāties, kas var aiziet ne tā? Un tagat es veltu savu laiku lai arī pēc 2 gadiem vissi zin cik viņi ir godīgi un labi savā auto nomā?

Papildināts RARE 15.09.2017

Lielirbes ielā SPICE

Papildināts RARE 15.09.2017

Tas nav auto prokat. Tas atrodas pie spices, neņemiet pie spices autiņus , tā noma vēl tur ir. Neatceros firmu kā sauc bet tur ir tikai viena. ????????

R