Autoprokat.lv / M.T.Serviss SIA - Kvalitāte.

Ja jums rūp sava dzīvība, neiznomājiet mašīnas no šī kantora. Attieksme pret klientiem ir zem katras kritikas, un automašīnu stāvoklis ir drausmīgs.
Bremzes eksistē tikai sapņos, ātrumkārbas sadilušas, sajūgi slīd, logus un durvis nevar ne atvērt kārtīgi, ne aizvērt. Raustās, kratās, gaudo un čīkst. Riepas nobrauktas līdz pēdējam, saloni netīri un piepīpēti, sēdekļi salauzti, saplēsti un izsēdēti. Stūres šķības, un ar tādām brīvkustībām, ka jāšaubās vai tiešām tehniskās apskates ir iegūtas godīgi.
Un ja atgriežot mašīnu degvielas rādītājs rādīs kaut par pus litru mazāk kā paņemot auto, brauc un uzpildies. Tāda lieta kā atgriezt mazāk drošības naudas, neeksistē.
Trāpīt īsto degvielas daudzumu arī āķīgi, jo rādītāji neprecīzi, un degvielas bākā ir tik, cik iepriekšējais klients (lasīt: nelaimīgas) ir atstājis.
Ja vien ir iespēja, labāk izmantot jebkuras citas nomas pakalpojumus, bet ne šo kaktu kantori.

R

R rich-mond 06.04.2017

Interesanti, kāpēc viņiem ir tādas mašīnas, var būt tāpēc ka klienti tā izturas pret mašīnu? Mašīnā nav viņu, ko gribu to daru, ka gribu tā ari braucu! Diemžēl cilvēku attieksmē ir tādā!

G Gucha 31.10.2017

Jūs esiet īrējis/-īsi no viņiem? Tad komentāru nebūtu..