www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Krāpšana, attieksme

Autoprokat.lv / M.T.Serviss SIA - Krāpšana, attieksme

Godājamie, neuzraujaties uz šo krāpnieku kantori! Autoprokat.lv / M.T.Serviss SIA

Iznomā tehniski ļoti sliktas automašīnas, kas jums radīs papildus izmaksas LIELAS. Mašīna var apstāties jebkura brīdī, aizslēgties kad esat izkapis no tās, nepiestartēties, tad meklēsiet vadus ar ko piepīpēt to, ja vien neesat kur mežā ar to. Atsakās pasi savākt savus lūžņus, liek klientam par savu naudu tos aizgādāt atpakaļ. Draud ar policiju, ja netiks laikā nogādāts lūznis Mukusalas 49, bet to fiziski nevar izdarīt, jo lūznis ir iztērējies, nelietojami auto. Rodās jautājums-kā tiek izsniegtas TA tādiem lūžņiem?
Drošības naudas neatgriež, attieksme pret klientu unikāli atbaidoša.
AUTOPROKAT ir krūmu kantoris ar lūžņu parku. Ja vēlaties ekstrēmas sajūtas un ir brīva nauda ko izsviest, tad ta būs īstā vieta asu sajūtu cienītājiem.

K

Komentāri (11)

X xcat 17.04.2017

Labdien cienītais! Pirmkārt Jums bija nosēdies akumulators uz 3 dienu mašīnas lietošanas dienas! Gaismas autotransportam netika izslēgtas! Ja jūs būtu apzinīgs cilvēks tad izslēgtu mūzikas atskaņotāju un gaismas uz nakti! Tas netika darīts! Atslēgas tika atstātas autotransportā! Degviela trūkst pus bāka! Autotransports tika pamests speciāli! Un pašlaik tika izsaukta policija un tiek sastādīts uz jums iesniegums par jūsu darbībām!

X xcat 17.04.2017

Ir arī bildes ar doto autotransportu no notikuma vietas! Kur pašlaik atrodas menedžeris un izsauktie policisti! Tā kā dotā sūdzība ir apmelošana! Dotais cilvēks apzināti bojāja autotransportu!

K klients2017 21.04.2017

Pasi sev jau ticat un saviem murgiem? :D:D:D:D

X xcat 17.04.2017

No benzīntankas arī caur policiju prasīsim video novērošanas ierakstus. Uz bildes var redzēt cik ir degvielas! Un visi zvanu ieraksti ar jums arī ir kas tiks pievienoti lietai!

K klients2017 18.04.2017

Droši, neaizmirstiet ari pievienot video failu kura redzams ka klients nevar iekļūt auto, jo tas aizslēdzies. Ka ari paskaidrosiet tiesai ka aizslēdzās jo degviela nebija pilna bāka :D. Protams arī paskaidrosiet kapēc klients nespej piestartēt automašīnu un viņam jameklē taxi lai piepīpētajus nopirkt var un maksat taxim, lai tas piepīpē. Protams JUMS ideala stavokli transporti un cilveki Jums cel vnk neslavu seit ievietojot sudzibas par JUMS.

X xcat 22.04.2017

Jūs pametot autotransportu ar atslēgu aizdzedzē! Tas aizbloķejās. Tas ir pēc jūsu vārdiem! Kā var atstāt autotransportu iedarbinātu nepārbaudot par drošību sakarā ar autotransporta novietošana priekš stāvvietas? Kāpēc jūs pazudāt pēc tam? Kāpēc mums nācās rakstīt par Jums iesniegumu policijā?! Nu jā protams jūs jau esat godīgs cilvēks)))) protams un ne melojat it īpaši šeit.

K klients2017 18.04.2017

Degviela iztērējās, jo automašina palika darbojo0ties un klientam izkapjot no tās ta patvaļīgi aizslēdzās, bet JUS esat parak aiznemti ar sevis aizstavesanu, lai saprastu ka vaina ir JUSOS :D

X xcat 22.04.2017

Bija pus bākā kas tika fiksēts līgumā! Atrodot autotransportu bāka bija tukša. Autotransportu Jūs atstājāt iedarbinātu, līdz šim brīdim autotransportam nebija ne vainas! Un Jums pat nav kauna melot un apvainot mūs kaut gan paši pieļāvāt kļūdu transporta lietošanas brīdī!

X xcat 22.04.2017

Jūs jau esat teicis ka uzbildējāt doto video))))))

X xcat 04.05.2017

133. Transportlīdzekļa vadītājs drīkst atstāt transportlīdzekļa vadītāja vietu tikai tad, ja ir veikts viss nepieciešamais, lai novērstu transportlīdzekļa izkustēšanos no vietas, bet atstāt transportlīdzekli -, ja novērsta arī iespēja to lietot bez transportlīdzekļa vadītāja ziņas !
Dotais pants tika pārkāpts kā rezultātā notika viss pārējāis

X xcat 04.05.2017

Cienītais klients2017 ! Velreiz jums atgādinu ka jūs pārkapāt 133.Pantu un atdzīstaties tajā . Vel turpinat melot ,nepiedinīgi izteikties tieši manā adresē ! Es saprotu ka uzskatāt ka jums ir visatļautība ,bet velriez peminēšu ka uz jums jau ir uzrakstīts iesniegums policijā .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes