www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Mašinas ar defektiem, avārijas stāvoklī

Autoprokat.lv - Mašinas ar defektiem, avārijas stāvoklī

NEKAD neņemiet nomā auto lūžņus no šī kaktu kantora. Grab, klaudz, čīkst, dūmo, bail braukt. Paņēmu vienu tādu it kā uz nedēļu, bet jau mājās braucot iedegās sarkanā defekta lampiņa. Zvanīju, lai vienotos, ka nākamajā dienā atgriezīšu un lai atdod manu naudu. Atteicās un paziņoja, ka atgriezt varu, bet naudu neatdos. Visi mani plāni un darba nepieciešamība par braucieniem ārpus Rīgas bija vējā, jo palikt kaut kur ārpus pilsētas ar salauztu lūzni būtu briesmīgi. Līdz ar to, man tika nodarīti tiešie materiālie zaudējumi. biju spiests braukt ar to lūzni, kam katru dienu iedegās arvien jaunas lampiņas. Un..., kurš nopietns nomas uzņēmums liks mazgāt mašīnu? saņēmu apslapinātu no ārpuses un ar peļķi uz paklājiņa, bet ar brīdinājumu, ka tikai rokas mazgātavā jāmazgā gluži kā Mersis. Attieksme arī nejauka. Bizness balstās uz nezinātāju ķeršanu. Būtu vispirms izlasījis sūdzības, nebūtu sasējies. Čekus vai kvītis arī šie nepazīst. Izskatās, ka jebkurš šrots var pelnīt iznomājot lūžņus. Ak jā, tādu lietu kā kondicionieris var aizmirst, ka tas darbosies.

K

G Gucha 31.10.2017

Visīstākais kaktu kantoris. Kā vispār tādam ļauj eksistēt?