www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Loti brutals rups serviss neticiet nevienam varadam

Autoprokat.lv - Loti brutals rups serviss neticiet nevienam varadam

Sazvanijos ar so kompaniju pus gadu ieprieks rezerveju sev automasinu,neilgi pirms brauciena uz Latviju pazavniju un pateica ka diemzel man nevar dot to masinu kuru velos,dosot citu vw golf 4
Nu labi piekritu nebija izveles tai bridi pirms braukasanas..
Kad sagaidija ar auto nez kapec jau bija izdomajis citu fantastisku maksu par noteikto laiku,laikam padomaja arzemju losene ..tulit makasasu,bet nesanaca,tikai pazinoja ,ka nevares lidz musus pedejai dienai auto atstat,vajagot atrak..nu labi ari piekritam..nemamm taksi lidz lidostai..
Gribeju piebilst ka auto bija kritiska stavokli,bija bail braukt..mums vel tali celi prieksa..uguni izdega pa celam kurus mainijam pasi..auto kauc un grab..neko isti spidometra neredz,,,muzikas nebija lai gan bija solits esot labs audio masina..tikai strada viena vieta Rigas benzintanka ja tu nekusties nekur.!: ) ta noraklameja ka viss ok ..gaudot esot sacis tikai *vakar*..ta drosvien visiem saka..
Labi ka neizjuka.Pati ka labak aizdzinu auto norunata vieta ,kad atbrauca bija rups nepieklajigs..mekleja kur vien piesieties lai nebutu jaatdod depozits..atrada..neesot nomazgata..
lai gan virs mazagaja vairakkart..nesu nervoza persona ,bet vins bija tik nepieklajigs ,ka ari man bija nervi uzvilkti..tada nekauniba vel nav redzeta..
Nenemiet seit auto noma nekad un ari citiem iesakiet..melu bedre..nekaunigi rupji krapnieki.

Pa

An anthonyhh 17.07.2017

Uz ko tas var attiekties

Kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3%. Atmaksas termiņš ir 1 gads līdz 20 gadiem jebkurai pasaules daļai. Mēs izsniedzam kredītus no $ 5000 līdz $ 5,000,000 USD. Mūsu aizdevums ir labi apdrošināts, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte.

Interesanti sazināties ar mani pa e-pastu zemāk

E-pasts: anthonyhhname@gmail.com
Facebook lapa: https://web.facebook.com/Merchants-Savings-and-Loans-Ltd-1136388786450976/?ref=aymt_homepage_panel

INFORMĀCIJA PAR LĪGUMTURIEM

NAME:
KREDĪTU SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Iesniedziet tagad savu aizdevuma pieprasījumu.

Da Dainis 18.07.2017

Pakalpojuma cena pārsvarā arī nosaka pakalpojuma kvalitāti, nezinu ko jūs gaidījāt no šādas vietas.