www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Krāpšana, slikts serviss

AtrisinātaAutoprokat.lv - Krāpšana, slikts serviss

Neienāca prātā palasīt atsauksmes/sūdzības par šo kompāniju. Bet nu, par cik uzrāvos, tad jādod info citiem, varbūt rīkosies gudrāk nekā to darīju es. Nomas lapā šī firma autoprokat.lv ir sia"vip rent", valdeķu 53-151, bet nomas punkts jaunpils 5a. Vēlējos iznomāt garo 4,2 vai 4,3m busu mercedes benz, bet kuru rezervēju dienu iepriekš, ierodoties šajā kantorī tiek secināts, ka uz vietas no diviem viņu rīcībā esošajiem busiem nav neviens, bet pa to laiku iedeva citu īsāku busu, taču pēc dažām stundām jau zvanīja, ka esot buss, taču nevis 2012. Gada - ""jaunais", bet gan laikam 2009. Gada, kurš izskatījās briesmīgs, taču brauca apmierinoši, nākamajā dienā par šo busu iekasēja 30 eiro par švīku, kura it kā iepriekš neesot bijusi, tā kā nebiju nofotografējis pats šo busu, pēc str;idīgas sarunas ar nomas darbinieku nācās piekāpties, bet tad paņēmu to solīto 2012. Gada busu, kuru pēc nepiln;am 30 min atgriezu atpakaļ, jo bija beigts sajūgs, nebija iespējams pārslēgt ātrumus. Vienvārdsakot riktīgs sūda kantoris ar sūda darbiniekiem, kuri ir specializējušies nevis sniegt klientiem kvalitatīvus nomas pakalpojumus, bet gan viņuspecializācija ir zināšanas nomas niansēs, kā no klientiem izkrāpt naudu padarot vēl viņus par vainīgiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta spaile 22.02.2019

Problēma par skrāpējumu atrisināta, iznomātāja darbinieks atzvanīja, un atzina, ka drošības nauda par skrāpējumu iekasēta nepamatoti, un atgrieza 30 eur.