www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Klientu maldināšana

Autoprokat.lv - Klientu maldināšana

Mēnesi pirms pasākuma ar konkrēto firmu tika rezervēts mikroautobuss, sarunājām ka buss tiks savākts dienu pirms plānotā pasākuma. Dienā kad bija nepieciešams savākt busu tika paziņots ka busiņš nav pieejams un būs pieejams tikai nākamajās dienas rītā un ar nekonkrētu laiku, kad varētu to savākt. Rezultātā, nācās meklēt citu firmu, jo risinājumu nevarēja piedāvāt.
Papildus tika pateikta viena Cena drošības naudai, kad bija saruna par busa savākšanu tika noteikta cita summa.

10.07.2020

T Taisnīgums99 11.07.2020

Tas nosaukums izsaka visu, jasaka taa, ka te gan ir taisniba, sudzibas ir pamatotas, bet pec mashinam un darbiniekiem, sludinajumu tekstiem var redzet ka jaturas pa gabalu, ta ka ari upuris ir nedaudz vainigs, jo nekas labs tur nebus no tiem vecajiem luzhniem un vel par tik leetu cenu.