www.sudzibas.lv Autonams Signalizācija

Autonams - Signalizācija

Доброго времени суток. Если вы хотите остаться без машины или быть постоянным клиентом страховых, то это то место которое вам нужно. Установил у данных людей самый максимальный пакет, имобилайзер, сигнализация, полная маркировка всего что возможно. Сказали самая надежная сигнализация и лучшая противоугонка. В итоге машина пострадала по подсчету сервиса на 25+ тысяч евро урона. Из салона было украдено и вынесено все что только возможно. В ходе ограбления не сработало абсолютно ничего. Машина по приветствовала воров фарами как родных, на разбитое окно машина не среагировала, на человека который ползал и разбирал салон она не среагировала, на утро центральный замок был найден открытым. Воры будут чувтсвовать себя как дома в вашей машине. После установки сигнализации не забудьте заехать в магазин и купить табличку вэлком... А если без сарказма то наклейки Autonams которые они клеят на вашу машину и будут являться у вас той самой табличкой. Такая наклейка ярко выделит вас в поле зрения любого вора.

15.01.2022

Atbilde no Autonams Support Pārstāvja atbilde 21.01.2022

Labdien,

Paldies par Jūsu atsauksmi!

Katru notikumu mēs ņemam vērā ļoti nopietni. No pieejamās informācijas, mēs nezinām, kas ir bijis uzstādīts Jūsu automašīnai un kāda konkrēti bijusi situācija, tādēļ ir grūti izdarīt kādus secinājumus. Mēs gribētu lūgt Jūs sazināties ar mums, lai precizētu informāciju, kas, iespējams, ļautu mums pilnveidot sistēmu vai palīdzēt novērst šādus gadījumus uz priekšdienām.

Aicinām sazināties pa tel. 67501850 vai zvanot pa tiešo mūsu drošības ekspertiem: Rūdolfs - 26361366, Viktors - 28618894.

Good Intentions 16.01.2022

Pēc uzstādīšanas jūs nepārbaudījāt vai viss strādā un pereodiski neveicāt pārbaudi? Var arī gadīties, ka kompānija ir iesaistīta(nekas jauns), vai arī neveiksmīga sagadīšanās,

Pēc uzstādīšanas viss tika pārbaudīts. Signalizācijai nu tikai gads ir pagājis. Mēs jau tāpēc gājām pie profesionāliem , lai uzliek to labāko , un lai dod info vai ir jāpārbauda , par to bija jāinformē. Diemžēl no viņu puses nekā tāda pateikta nebija.

Good Intentions 16.01.2022

Skaidrs. Iesaku periodiski veikt pārbaudes vai strādā, ja informācija kaut kur sūtās, tad periodiski pašiem izraisīt, lai pārbaudītu kompānijas rīcību.

J juriss1 16.01.2022

Neeksistē signalizācijas ko nevar uzlauzt , jebkuru krutāko signalizāciju var var uzlaust un atslēgt ,tā pat itkā tā tiktu atslēgta ar jūsu pašu pulti. autonams tur nepričom. Turklāt interesanti ko var no salona nozagt kas maksā 25 + štukas.

Signalizācija nav nostrādājusi vispār. Cilvēki pienāk , lien caur logu , izņem pusi no mašīnas , un nekādas reakcijas. Par 25 štukām kā ir tā ir , nav jau izdomāts

K karatists 16.01.2022

Signalizācija nav nostrādājusi, jo tika atslēgta ar kautkādām radiosignālu iekārtām un logs izsists tapēc ka atslēdza tikai signalizāciju , bet durvis nē . Ja tika izskrūvēts ārā viss salons tad tas nav kaut kāds nejauš garāmgājējs, bet rūpīgi izplanota zādzība . Norādiet kas par auto un kas tieši tika izagts, jo savādāk izklausās pēc pasakām . jo 25+ un tikai salona detaļas izklausās nereāli.

Atsauksme netika rakstīta lai statit par to iko ir nolaupījuši un skaitīt cik tas viss izmaksāja. Atsauksme ir rakstīta lai cilvēki vairākas reizes padomā par signalizācijas uzstādīšanu šajā kantori. Fakts paliek tāds , ka viņa nav nostrādājusi vispār. Sanāk ka Autonams darbinieki ir mazāk profesioneti , kā zagļi. Ja jūs tik interese kāpēc tik liela summa , jūs droši varat pastities cenas uz oriģinālām detaļām jaunam BMW

J juriss1 16.01.2022

Sanāk ka jūsu sūdzība ir tikai tukši vārdi kas nav ne ar ko apstiprināti. Loģiski signalizācija nenostrādāja jo tā tika atslēgta, autonams nav signalizāciju ražotājs un nedod jums nekādu garantiju par svešu preci. Ja signalizācija tiek atslēgta ar radiosignālu kāds sakars tur ar autonamu? Ja jums ir bail uzrakstīt kas tieši nozagts un kas cik maksā tad viss skaidrs ar jums.. Nosauciet modeli un es jums uzrakstīšu cik no ši maksā salona daļas.

Paldies , par jūsu komentāru , serviss jau visas cenas pats noteiks. Ja ziniet bailes ir visu izlikt šeit , pēc šādas situācijas.

J juriss1 16.01.2022

"serviss jau visas cenas pats noteiks" "noteiks" tiko jūs peķēru melos- sākumā rakstijāt ka zaudējumi ir uz 25k+ , bet tagat ka nekas vēl nav noteikts, bet tikai vēl noteiks?. Ja jums bail pateikt kas ir nozagts un auto modeli tad tas ir ļoti jocīgi , jo jums neviens nejautā reģistrācijas nr vārdu utt.. Es saprotu - situācija nepatīkama , bet nevajag uzreiz vainot uzņēmumu nezinot un nesaprotot lietas apstākļus, jo ja signalizācija tika atslēgta tiešām ar radiofrekveču palīdzību utt, tad šis uzņēmums noteikti nav vainīgs vispār ne ar ko.

A Andrejjjjjj 16.01.2022

Господа, сказки вы будете читать дома из книжек.Какая машина и сколько что стоит стоит обсуждать владельцу машины и представителю сервиса. Если вас интересует данный случай, то без проблем я с вами свяжусь и все расскажу дабы услышать комментарии. То что сейчас пошла речь о том что если что-то случается с Машиной то вы просто переходите в стадию "а мы что мы просто установили а за товар мы знать не знаем". Мне всё-равно как и кто что там отключал и не отключал, я пришел в ваш салон и сказал чтобы все было по красоте чтобы все было поставленно по максимум, на что меня обнадежили что все прекрасно. А тут выясняется я не я и хата не моя. Балаган в комментариях вести бесполезно, отзыв оставлен чтобы показать что после установки случилась такая беда, чтобы люди лишний раз подумали надо им ваш продукт или не надо, а установка продукта от это также в большей части зависит успех защиты авто. Даже при хорошем продукте, но плохой установке будет похожий результат. Повторюсь ,хотите связаться без проблем я позвоню вам в центр. После чего я отпишу сюда о ходе разговора дабы не быть голословным.

P Palīgs neskaidrajiem 16.01.2022

Kas pumpainajiem tīņiem par daļu kas tika nozagts! Puaro saskatījušies? Jums tāds bmw nekad nebūs! Nu vienīgais pēc gadiem 20 ko pārskrūvēt un cepties ka daļas dārgas.

K karatists 16.01.2022

Uzņēmums neness atbildību par to , ka jums kautkas tika nozagts. Jūs rakstat , ka sūdzību rakstat ar mērķi .lai citi redz un neizmanto viņu pakalpojumus , bet nenorādat nevienu adekvātu iemeslu kapēc. Tapēc ka jums zagļi atslēdza signalizāciju un izsita stilu nenozīmē ,ka tā ir autonama vaina, jo neeksistē signalizācija un drošības sistēmas ko nevar uzlauzt un spriežot pēc tā ka tika izņemts viss salons tā bija rūpīgi izplānota zagšana kur cilvēki zin ko dara un kā atslēgt signalizāciju.

G Gulbenietis 16.01.2022

Ja pārdevējs klaji melo, lai gūtu peļņu, tad tā ir negodīga komercprakse. Visu, kas ir autiņā, var apiet.

K karatists 16.01.2022

"Palīgs neskaidrajiem " spriežot pēc tavu komentāru daudzuma šeit ir smieklīgi redzēt šādu tekstu no tevis..

P Palīgs neskaidrajiem 16.01.2022

Nu tad izsmejies autonama darbiniek.