www.sudzibas.lv Autonams Gāzes apkope

Autonams - Gāzes apkope

Autonama gāzes apkopes galīgi garām. Oktobrī pieteicām apkopi uz konkrētu laiku, pēc 3h, kad atbraucām pakaļ auto kā runājām, nekas vēl vispār nebija sākts darīt, kad nolamājām, kāpēc bij jāpiesakās un konkrētu laiku, pēc 1/2 atzvanīja, ka auto gatavs un nekas nebūs jāmaksā, jo tipa par to iedeva atlaidi. Kā rezultātā gāzes apkope netika nemaz veikta, jo 1/2 laikā to veikt nav iespējams, līdz nākamajai apkopei auto gāzes sistēma loģiski nebija un nākamreiz nācās maksāt gan par diagnostiku, kur neko nediognisceja un ari par apkopi. Pēc apkopes auto gāzes sistēma gāja, bet nestrādāja gāzes atlikumu rādītājs, un vēl par to nācās samaksāt naudu. Īsti nav skaidrs, kas ietilps pozīcijā diagnostika un vai nosakot diagnozi, to uzreiz nelabo, bet gaida no klienta precīzus komentārus, kas un ka, un tikai tad to salabo? Diezgan slikta apkalpošana, serviss utt ;( nākamreiz noteikti izvelsimies citu kantori

J