Autolv 3101 - Krāpšana

Sveiki! Ir tā kad šis uzņēmums ir ļoti negodīgs, viņi slavē savas masinas un tik labu stasta, bet ka patiesība - tīrāka krāpšana. Nopirku no viņiem auto - nobraucu mēnesi masina vnk sausmas viss beigts kad aizdzinu uz servisu, sazinājos ar viņiem. , solījās problēmu pasi atrisināt neskaitot to kad serviss cits jau man lielu daļu no problēmām bija jau atrisinājusi. Vienu nedēļu gaidu tad otru un ka nekas nekustas uz priekšu tā nekurstas. Zvanijos un tik visu laiku kko sola man, nu jau uz zvaniem vairāk man neviens neatbild. Katalizators man mašīnai izgriezt kaut teika kad ir tikko ievesta un viss ir labākajā kārtība pēc servisa un pilnas apkopes. Šis nav pirmais gadījumā tādu pēdējā laika dzirdu kad visiem viss iesmērēts stasta kad labākas bet tā nav. Viņi pārdod slikonus un drausmīgi sistas, nevienu normālu mašīnu viņi nedzen šurp jo tas izmaksā dārgi un nevarot tik lielu pelņu gūt ka no sistajam un slikoniem. Bet stasta visu pretēji - pirms pērkat pie viņiem pārbaudiet interneta vai nav sista un spidometru cik pagriezusi atpakal apskatat. Pa internetu jau aizgāja kad viņi pārdod sistu un slikoni bet viņi noliedz kad tā esot klienta masina un izņems āra no placi - tie ir meli. Bijām aizbraukusi un viņa ka stāv tā stāv mēģināja vēl draudzenes tēvam piespēlēt viņu. Gribat auto ar problēmām lūdzu pērkat tad pie autolv3101

O

J jurisdanieks 27.08.2018

Izlasīju šo sūdzību par auto placi ,, auto lv 3101 ,, Neesam ne personīgi pazīstami ar šiem pārdevējiem, bet mums šo placi ieteica vīra koleģīs, jo meklējam VOLVO DŽIPU. Bet ja jau rakstījam, tur ir divi īpašnieki automašīnam. Mums ieteica to jauno vīrieti. Otrs ir gados vecaks . Braucam jau pusgadu, ne vienas kļūmes, neviena notīta km, visu pārbaudījam Csdd. Mašīna vnk ideāla. Nopirkam ar LV numuru, ar tehnisko apskati. Nesen arī paziņa iegādājās auto no šī paša pārdevēja. Tiešam neaprotam ar vīru kā šim cilvēkam tik ļoti nepaveicās. Taču būsim godīgi, mēs nevienu sliktu vārdu nebaram teikt par iegādato auto. Laikam vajag zināt, pie kura griezties.

J jurisdanieks 29.08.2018

Kapec cilvēks izdoma tik riebīgus melus. Mes no šā plača esam paņēmuši ne vienu v ien auto. Braucam jau gadu ar audi, nav nekādas problemas. Te skaidri redzama ieriebšana . Izskatās , ka šim liekulim ir laikam pašam placis, un viņs apraksta savas mašīnas, kuras ir slīkoņi un dauzītas. Gribetos zināt, kurs ir tas ,, piekraptais,, pircējs? Cik zemu var krist tads melis, lai apdir...Stu normālus auto tirgotajus. Kauns.

R Rorū 18.12.2018

Arī mūsu pieredze IR TIEŠI Tik pat negatīva, kā iesnieguma rakstītājam! Slīkoņi, sistas mašīnas, kas nākamā dienā pēc iegādes sāk jukt un brukt. Tirgotājs ir melis, kas stāsta nepatiesību un pat sludinājumos liek ar meliem, rakstot lietas, kādas mašīnu komplektācijām pat nav iespējamas!

J jankasumahers 31.01.2019

Lau un smejos, cik pašam jābūt ir ,, apdauzītam,, lai nopirktu, ka jus te rakstat auto, kura nakošā dienā jau izjukusi? Vai ņēmāt šrotā lūzņus? Noteikti jau meklejat autiņu par 100 eiro, izskatās ka esat ,, ļoti gudrs,, pēdiņās.

J ješkus 11.01.2019

Parādiet man kaut vienu GODĪGU auto tirgotāju.