www.sudzibas.lv Autolv 3101 Mašīnas iegād.

Autolv 3101 - Mašīnas iegād.

Pirms vairākiem mēnešiem bijām nolēmuši iegādāties jauno auto mašīnu un diemžēl mūsu izvēle un simpātijas "krita" tieši uz Tukuma novada auto placī AUTOLV3101 atrodošo mašīnu. Bildes sludinājumos PERFEKTAS! Mašīna skaista. Braucam skatīties! Arī auto placī mašīnai sīki defektiņi, mašīnu iztestējam, izbraucam utt.. kā pirms pirkšanas, bet uzreiz nepērkam.
Nākoša dienā tomēr izlemjam, ka mašīnu iegādāsimies, īpašnieks (kā jau lielākā daļa, dod solījumus, kuriem tāpat nekad neticam), bet riskējam un mašīnu pērkam. Arī pirms mums daudzi cilvēki iegādājas mašīnas. Viss labi, pārrakstam, braucam mājās... Saprotam, ka šis tas būs jāiegulda, bet...
UN TAD... pagāja laikam tikai divi mēneši..(minot, ka nākamā dienā pēc iegādes mašīna pat "neleca". Protams zinājām, ka lietotu mašīnu pērkot būs kaut kas jāiegulda, bet šis jau bija punkts visam. Nekad neesmu sociālos tīklos sniedzis/-usi informāciju, bet kādreiz mērs ir pilns. Nerakstu salūšanas secībā, bet
DURVIS SĀK KUSTĒTIES UN NETAISĪTIES CIET, SPARARATS, ĀTRUMA KĀRBA, KONDICIONIERIS, TERMOSTATS, RADIATORS, BUKSES, TILTI, RŪSA, RŪSA, RŪSA , ELEKTRONISKĀ ATSLĒGA, BAGĀŽNIEKA ATSLĒGA, SIGNALIZĀCIJA, CD ATSKAŅOTĀJS(placī skatoties NEKO no visa šī nevarēja ne konstatēt, ne dzirdēt - un zināšanas par mašīnām man un līdzpaņemtajiem cilvēkiem nav mazas). Mašīna ir salikta kā puzle uz pārdošanas brīdi.Viss šis lūza un bruka kā kāršu namiņš pa nedēļām un mēnešiem!
Es saprotu un zinu, ka visi gribam pelnīt un nopelnīt, bet NEVAJAG ŠAUT PĀRI STRĪPAI pārdodot reālu S*****!
Es nevaru aizliegt, bet mīļi lūdzu cilvēkus, kas kaut minimāli apsver tur braukt un pirkt mašīnu NEDARIET TO, sevis dēļ, savu nervu un naudas dēļ. Tur iespējama auto maiņa, bet visticamāk auto ko dosiet pretīm būs vislabākais šajā placī.
Mēs ar smagu sirdi pārdevām šo auto tālāk, jūtoties kā noziedznieki, bet cilvēks kas strādā šajā placī laikam ir tā notrulinājies, ka neko nesaprot ko viņš dara.. Jā bizness paliek bizness, bet šis jau ir pretīgi!

R

S Sudsibaaaaaaaa 18.12.2018

Paradokss, nopirkāt sūdu un tāpat pārdevat tālāk to sūdu... No kondicionieris, termostats tā ir figna ticiet man. Ātrumkārba arī, atkarībā cik viss traki ar to var brsukt un brsukt

S simone24 08.01.2019

Piekrītu Sudsibaaaa,,,tas,kurs raksta par auto, kuru iegadajās placī Auto lv3101, es sieviete budama, sāku reali smieties, kādam jabūt ir idiotam, lai nopirktu sādu masīnu, un uzskata sevi par kruto ekspertu, Praktiski izskatās, ka masīna sajuka pa detaļam, ka lego. Domaju, ka čalis ir pārpīpejies, un galīgs melis, šrota nopirka lūzni un melo, ka placī pircis. Apgana citus, bet pats GODĪGAIS pārdeva talak SĀDU SARŪSĒJUŠU GRABAŽU, ka viņs pats izsakās...kurs normals cilvēks būtu pircis sadu matāllūzni? Nu var jau melot un liekuļot, bet ne jau tadā līmenī. Tev vecīt jāiet pie psihiatra.

Z ZaiiiD4s 18.02.2019

Jā,tiešām izklausās,ka šo komentāru raksta dāma :D Droši vien pats resnais tirgotājs