Autoliene Sia - Slikts serviss

Mums bija ļoti slikta pieredze, web saitā uz visām automašīnam is vidēja cena 7 € - praksē: ne mazāk kā 15 eiro. 20 gadus vecs auto, salauzti spoguļi, salauzti krēsli, bojāta radio, netīrās plankumi, kauns braukt. Auto ir no sabrukuma posmā! Atvēru durvis, rokturis palika manā rokā, pēc tam sūdzēties, man bija jāmaksā par jaunu rokturi. Atgriežu automašīnu pēc 5 dienām, auto saņēmu nevis tīru, bet viņiem jāmaksā 15 € mazgāšanai! Tīrīšana atskaitīta no depozīta, ceru, ka mēs saņemsim depozītu atpaka, bet domāju, ka nē. Jābrīdina, ja gribēsiet strādāt ar šiem klauniem

L lemusik 05.10.2014

Pilnigi piekritu, ta ir sliktaka auto noma.

G Garant Trans 09.10.2014

Tā ir pilnīgi normāla lieta. Nevar meklēt automašīnas par tik zemu cenu un cerēt, ka saņemsiet normālu braucamo. Latvijas tirgū minimālā maksa, ar kuru varētu sākt meklēt automašīnu, kas nesabojās Jūsu garastāvokli un plānus, ir 30 eiro/dienā.
Diemžēl Latvijā ir saradušās neskaitāmas "auto nomas kompānijas", kas piedāvā vecus lūžņus un pelna tikai un vienīgi uz atskaitījumu, no drošības naudas rēķina. Pirms izvēlaties auto un slēdzat auto nomas līgumu, pamelkējiet informāciju par Jūsu izvēlēto kompāniju, sociālajos tīklos.
Jūsu gadījumā pieliekot pie nomas maksas(15 eiro/dienā) mazgāšanu un salauzto rokturi, nomas maksa noteikti izaug līdz vismaz 25 eiro/dienā.
Kā saka labs latviešu sakamvārds - skopais maksā divreiz.

G Gints.E 28.10.2014

Ņēmu auto 24.10.2014 uz 3 dienām un nožēloju ka ņēmām tieši šajā auto nomā! 1 neviens nebrīdināja ka drošības naudu atdos mēneša laikā, 2 mašīnā nebija radio VISPĀR un par to arī neviens mūs nebrīdināja, 3 auto tik tiešām bija NETĪRS!
Nav vēlēšanās ņemt tur vēl kādreiz auto

M moritis 17.02.2015

SIA "AUTOLIENE" neatdod iemaksāto droības naudu!!!

Dzīvoju ārzemēs. Decembrī biju 3 nedēļas Rīgā un izīrēju automašīnu no SIA "Autoliene". Firma šķita pieklājīga.

Vienojāmies, ka iemaksāto drošības naudu man pārskaitīs uz bankas kontu, jo personīgi ierasties pēc tās nevarēšu.
Jau pagājušas trīs nedēļas, bet nauda tā arī nav atdota. Esmu sūtījusi e-pastu, zvanījusi...veltīgi.

Tātad, jau gandrīz 2 mēnešus kreditēju šo krāpnieku kantori! Skumji, ka LV šāda izturēšanās pret klientiem joprojām ir normāla prakse...

SS.lv firma reklamējas regulāri ar tālruni: 2999 06 46
Atrodas Lielirbes ielā 17a-10

A aisha 10.03.2015

Loti slikts serviss, Krapnieki.Neiesaku iret nevienam, Jo liguma viss ir tikai par labu viniem un melo acis skatidamies.

P primavera 17.04.2015

moritis, vai atgriezat naudu? mums tiesi tada situacija. tagad domajam ko darit. 50 eiro ari nauda un nemaz negribas davinat viniem.