Autoliene Sia - Documents

SIA"AUTOLIENE" vai kbl.lv Sakarā ar to, ka mans auto ir remontā un ir nepieciešams turpināt pārvietoties ss.lv atradu sludinājumu par auto nomu.Pa telefonu izklausījās sakarīgi. Auto uz nedēļu par 80.00 eur + drošības nauda 50.00 eur. Ejot saņemt auto man paziņoja, ka drošības nauda tiks atgriezta pēc mēneša( ja nebūs sodi un fotoradari). Piebrauca auto, vizuāli viss ok. Sāku braukt un sapratu, ka auto ir pilnīgs lūznis - auto ir bez jebkādas riteņu savirzes - riteņiem esot taisni stūre ir sagriezta, sajūga pedālis strēgst, ātrumi pārslēdzas no 3-4 mēģinājuma un pēc skaņas ko dzird liekas, ka motors tulīt izjuks pa detaļām. Braucot jutu, ka auto pa ceļu "peld", apskatījos vai visi šķidrumi ir pietiekošā daudzumā un atklāju, ka motors viss eļļains - gar vārsta vāku pilnīgi pludo eļļa, un lielākais atradums bija plaisa pie amortizātora glāzes - atradu iemeslu auto "peldēšanai". Silti iesaku izvairīties no SIA"AUTOLIENE" vai www.kbl.lv, kas atrodas Rīgā, Lielirbes iela 17a-10, Tallinas iela 92a-2a, tel. 28681111, 26181111, 28661111 - tie ir pilnīgi app***ji!

J JuristuBiedrība 02.05.2015

Sveicināti,
Visiem, kuriem ir problēmas ar uzņēmumiem autoliene, kbl.lv, hanzabrokeri lūdzam rakstīt savas problēmas aprakstu un situāciju. Pavisam nesen tika atklāti būtiski pārkāpumi šo uzņēmumu darbībā un tiek apkopota visu maldināto un krāpto cilvēku informācija. Turpmākai lietvedības nodrošināšanai Civilprocesa, vai Kriminālprocesa kārtībā. Lūgums visiem, kuri ir cietuši no Kaspara Bertāna darbībām, vai arī ir saistījušies ar uzņēmumu un var klasificēties, kā cietušie, lūdzam atsaucieties, katra situācija tiks izvertēta atsevišķi un pievienota lietas materiāliem. Konfidencialitāti garantējam.

covax 27.10.2015

Vel viena kantora /www.viens.lv/ pie šiem krāpniekiem.