Autociems SIA - Krāpšana

Nepērciet mašīnas autoplacī Ciemupē, Daugavpils iela 3. Laukuma īpašnieks Kristaps... Un viņa draugi (Pie Ogres). Vīsām automašīnām nāksies pēc tam remontā vēl piemaksāt virs 500 eiro. Nodokļus par mašīnas pārdošanu nemaksā. Kad vēlas mašīnu notestēt vairāk tad tas pie viņiem nav iespējams jo tad jau atklāsies visas problēmas. Cik cilvēki vēl ir apkrāpti? Neklusējam bet rīkojamies lai tā būda aizveras ciet uz visiem laikiem!

J

I Iveta Siliņa 27.10.2015

Jāni$!
no Jūsu rakstītā izriet, ka VISAS automašīnas nāksies remontēt. Jautājums, Jūs VISAS testējāt? Nevienam klientam nav atteikta testēšana, izbraukšana uz ceļa.
Jūs pērkat lietotu preci.
Kas tās par runām par nodokļu nemaksāšanu.
Lūdzu konkrētus faktus!
Ka neiznāk kā padomijas laikā: kad uzrakstīja sūdzību namu pārvaldei par to, ka kaimiņš vannas istabā tur cūku. Pēc divām nedēļām atnāca atbilde: ...uz jūsu sūdzību fakti apstiprinājušies daļēji - vannas istaba ir, cūkas nav.
Vai patiešām būs jāsauc Jūs pie tiesas par goda un cieņas aizskārumu?
Lūdzu konkrētus faktus!
Iveta Siliņa

L lasmaa 12.09.2021

Es arī nēsu apmierināta par attieksmi autoplaci Daugavpils iela 5, Ciemupe, saimnieks Raimonds. piekritām pierkt mašīnu par viņa noteiktu cenu,protams kaulējāmies,betpiekritām, bet viņš nebija ieintresēts kārtot dokumentus,aizbrauca mājās. Mašīnai bija redzami defekti un viņš noliedz,kad tas nav defekts, vissdarbojas.

I Ingucis002 20.11.2022

Nepērcirt automašīnas Ciemupes autoplacī. Tehnisko skati paši izgāja bez neviena aizrādījuma. Automašīnu nopirku ne lētu. Bet rezultātā automašīnai salikti angļu lukturi. Ar kuriem nākamo skati neiziešu. Lūk jā strādā Ogres Csdd👍 Kuli dosi skate būs logā. Un tā viss labi atstrādāts ir Ciemupes autoplacim ar Ogres CSDD

I Ingucis002 20.11.2022

Nepērcirt automašīnas Ciemupes autoplacī. Tehnisko skati paši izgāja bez neviena aizrādījuma. Automašīnu nopirku ne lētu. Bet rezultātā automašīnai salikti angļu lukturi. Ar kuriem nākamo skati neiziešu. Lūk kā strādā Ogres Csdd👍 Kukuli dosi skate būs logā. Un tā viss labi atstrādāts ir Ciemupes autoplacim ar Ogres CSDD