www.sudzibas.lv Autociems SIA Svaiga TA, bet auto nav braucams

Autociems SIA - Svaiga TA, bet auto nav braucams

Lai cik skumja, bet patiesa ir atziņa - latvietis latvietim vilks. Krīzes skarti tautas brāļi kādā konkrētā auto placī tirgo ''jaukas'' lētas un ne tikai mašīnas, kas mistiski ar buramvārdiem iziet tehnisko apskati. Pēc apskates mašīna nav kustināma, bet tie ir tikai ziediņi, jo 200 Ls naudas ieguldījums remontā, trīs dienas pēc mašīnas pirkšanas ir nepatīkams trieciens ne tikai makam, bet arī apziņai, ka cilvēka teiktais vārds nenozīmē neko. Ja tu pēc vecu nolietotu graustu, vari negaidīt neko, jo cilvēks kas pērk vecu mašīnu nav nekas. Mīļie tautieši pieņemot, ka ir vēl arī citi kas brauc ar vecām mašīnām, gribu arī darīt zināmu faktu, ka Ciemupē auto placī AUTOCIEMS, darbinieku teiktajam ticēt nevar, solījumiem veikt jebkādas remontdarbības jūsu noskatītajam auto, protams arī nē. Uz pircēju iebildumiem vai neapmierinātību, atbilde ir īsa - neesot viņu problēma, jo ko var gribēt pērkot lietotu spēkratgu. Tam pat varētu piekrist, ja vien pirms pirkuma darbinieki nebūtu solījuši tehniskos bojājumus novērst, kas protams, netika izdarīts. Lai izvairītos no situācijas, kas skāra mani, apbrauciet autoplaci Ciemupē AUTOCIEMS ar lielu līkumu un smagi neieberzieties.

J

S singa 13.06.2010

Arī pērkot samērā pajaunu, lietotu auto var iegrābties, man 2005 gada autiņā uzreiz sanāca iegrūst gada laikā ap 1000 ls...un līzinga mašīna...

G GG 14.06.2010

Man čoms mēnesi pēc 6 gadīgā auto iegādes uzrāvās uz 2000 LVL remontu. Tiesa gan, tas nebija šajā placī, bet JZ Motors Maskavas ielā. Īpašnieks arī pateica - tavas problēmas.

M Mareks 17.01.2011

Da tur jau apskatoties uz pārdevējiem un uzdodot pāris kontroljautājumus par interesējošo auto viss ir skaidrs ... Sen, sen atpakaļ sencis tur nopirka 2. golfu. Mašīnai aķis bija tāds, ka knapi tikām līdz mājām (~ 50 km no turienes). Bet tas bija sīkums, salīdzinot ar to, ka visas četras riepas bija uzliktas tādas, ka iekšpusē bija bumbuļi. Tādas vēl vajag sameklēt. Prātā pat neienāktu. Nedēļas laikā trīs izblieza, nācā vienkārši iebraukt servisā kā pitstopā un visas četras nomainīt. Atliek tikai apbrīnot cilvēku izdomu un bezkaunību.

D Dzintars 27.03.2011

Turieties pa gabalu no šī plača, ja negribat iegrābties kādā nekvalitatīvā auto!!!

J Jānis 06.05.2011

ss.lv noskatījos autiņu. Nolēmu pārbaudīt www.firmas.lv šīs firmas statusu. Izrādās "Likvidēts". Ieteiktu padomāt, pirms kaut ko iegādāties no viņiem. Domāju, garantijas nebūtu nekādas.

D Dmitriy 21.11.2011

Продавец в этом заведении ничего не знал, не рассказал, купили машину с большими дефектами, которые обнаружились потом, понимаю тяжелые времена, но нельзя же так все в жизни возвращается.

G gachan 17.01.2013

Riktīgi cūkas!!!

Pārdeva sievietei slīkušu mašīna 2004. gada Ford mondeo - gada laikā mašīnā ieguldīti 1500 ls un tas vel nav vis.

Pārdeva cik saprotu saimnieka dēls - tādus vajadzētu sist!!!

O [email protected] 29.03.2015

Согласен с вышеприведёнными высказываниями. Если у них покупать, то только с полной проверкой в сервисе и лучше в официальном.

Мой случай: сразу после покупки авто пришлось купить новый аккумулятор, отрегулировать ближний и дальний свет, заменить датчик стоимостью в 60 Евро, несколько раз поменять масло для очистки его от отложений...

Со всем этими "мелочами" машина как-то умудрилась пройти ТО и всё это притом, что горела лампочка двигателя и моментами самопроизвольно повышались обороты двигателя до 3000 об/мин., свет бил в небо...Результат "ТО"--в идеальном техническом состоянии...Привет и Огрскому CSDD ;)

Piekritu tam, kas ir rakstīts. Ja pirkt Autociemā, tad tikai ar pilno pirmspirkšanas pārbaudi servisā un labāk oficiālajā.

Mans gadījums: uzreiz pēc pirkšanas nopirku jauno akumulatoru, vajadzēja regulēt tuvo un tālo gaismu, nomainīt dzinēja sensoru par 60 Euro, vairākas reizes mainīt eļļu, jo dzinējs bija netīrs (rēti mainīja/nemainīja eļļu)...

Ar visiem šiem "sīkumiem" auto izgāja TA...Deg dzinēja lampiņa, brīžiem un pēķšņi paaugstinājās dzinēja apgriezieni līdz 3000 apgr./min., ar lukturiem biju apgaismoju putņus un debesis...Rezultāts TA--teicams tehniskais stāvoklis...Sveiks Ogres CSDD ;)

A abbbbb 02.02.2016

Jā šajā placī es noteikti neieteiktu iegādāties auto, lai gan sauklis viniem skanīgs, es nesen iegādājos tur auto un tagat jau esmu ieguldīji jau kādus 1500 eiro, lai gan TA izgāja bez aizrādījumiem Ogres CSDD, tur ir pilnīgi skaidrs ka, roka roku mazgā, jo ar šo auto nevarēja iziet TA, vienkārši kārtīgs krāpnieku kantoris.

R RitaBobkova 21.04.2016

Ciemupes autoplacī var tikai iepirkties, krāpj bez kādas sirdsapziņas, savāc vāciešu šrotu un iesmērē mums par n-tajiem tūkstošiem, paregulē motoru, lai pircējs tiek mājās un pāris dienas papriecājas, pēc tam čušš, motors kapitāli jāremontē. Bezkauņas - steigā pat skrūves otrādi uzgriež un savu šrotu motorā aizmirst.
Brauciet viņiem ar lielu līkumu garām, lai izput, aizrijas un saņem, ko pelnījuši

J Janka1973 20.03.2017

Pēc 5 tkm pārlasīju dzelzi ; un vēl pēc 2 tkm atremontēju variātoru (automāts 7 ātrumi;ja kāds grib iegādāties labprāt notestēšu pirms pirkšanas(tagad es par šo verķi bez datora Jums visu pastāstīšu) pilnīgi par velti -krāpnieki ir jāsoda) NEKAD NEPĒRCIET PIE TIEM KROPĻIEM ...Izdevumi vnk neaprakstāmi..e-pasts [slēpt]@inbox.lv Ja gadijumā no ciemupes arī atbildēšu ...kaut gan jūs ...ar mazo burtu jūs esat nožēlojami krāpnieki...Tikko ieraugu uz numura cIEMUPE vemt gribās

E eMZē 23.10.2017

Nekas nav mainījies. Nodokļus nemaksā apejot valstī noteikto kārtību par auto tirdzniecību, joprojām viss, kā iepriekš jau uzrakstīts. Tehniskajā apskatē joprojām pazīšanās, jo viņi pamanās iziet apskati ar iztecējušu amortizatoru, zem indikatoriem (1,5 mm) nodilušām riepām (jā, iebrauca un veiksmīgi izbrauca no apskates ar tādām, pat nepacentās uz apskati uzlikt citas!), beigti visi sailentbloki, stūres pirksts un daļa bukšu, bremzes ķīlēja un stiklā plaisa, ko arī apskatē "nepamanīja".

P piradzinsh007 08.11.2017

varu piebiedroties, tehnisko apskati, auto ko iegādājos šinī placī tiešām nebija pelnījis...

I ILGVARS VILCINS 12.07.2018

Autociems .
Mana pieredze autociemā ir pat ļoti pozitīva, atgriezos pēc auto nopirkšanas pēc 3 dienām, un pārdevējs visus savus solījumus turēja. Ja ir jāizvēlās starp Rumbulu un autociemu, pēdējais ir krietni drošās. A pieredze man ir daudz plačos.
29204517.

F Filiz21 06.05.2020

Laikam pats ipasnieks raksta. Meklējam nesteidzīgi volvo v70 2004-2005 gada. Atradam ss pie viņiem 3950 eur. Domājam biki pa dārgu. Nesteidzīgi pagāja mēnesis skatāmies jau cena tam 3450eur, jābrauc tak paskatīties viss sarunāts kad skatīsimies. Aizbraucām tur logā, silte 3770eur, bet ss 3570. Mašīna apskrambata šofera beņķis ieplest spogulis apdauzits uzreiz apetīte pazuda. Iedarbina dzinēju tas auksts nesmuki purinas uzsilst protams o.k noteikt sprausla kāda pipec jo var redzēt ka tur pūst garām gar vienu. Pat neiesedos un ne izbraucam. Iekapam vecajā auto skatāmies varbūt vēl kāds auto ir tuvumā, ieraugu ka, klauns šitam volvikim ielicis jaunu sludinājumu pirms 10min un jau pa, 3770. Hvz ko tā, cena tur lēkāja. Kāds čigāns radīja, vārda Armands.

P pacans nav karsts 29.10.2020

Tā ir Latvija! Vācu lietoti auto, vai aizdomīgs ''Vācu'' latviešu auto ir ''Blieziens pa maku'', to varu garantēt, pirms pērc lietotu auto izskati sīkāko detaļu, Apskati auto vēsturi carvertical.com . Uzdod stresa jautājumus īpašniekam un gadijumā vienmēr ''TESTA BRAUCIENS''.-Kā pirkt auto Latvijā!

M Māris Zvirbulis 29.09.2020
iedzivotaju manisana

Auto tirgotajs mana pircejus pardodot auto ar itkā izietu auto tehnisko apskati,bet aut nav registrets csdd.Auto ir Mercedes-Benz B200 ar patreizejo tranzita nr.B246-1.Noradita apskates beigu termins 10.21

L lasmaa 12.09.2021

Es arī nēsu apmierināta par attieksmi autoplaci Daugavpils iela 5, Ciemupe, saimnieks Raimonds. piekritām pierkt mašīnu par viņa noteiktu cenu,protams kaulējāmies,betpiekritām, bet viņš nebija ieintresēts kārtot dokumentus,aizbrauca mājās. Mašīnai bija redzami defekti un viņš noliedz,kad tas nav defekts, vissdarbojas.