www.sudzibas.lv Auto Rīga Maldināšana

Lotosa zieds 99 - Maldināšana

Autoplacis atrodas Višķu ielā 14. No viņiem nopirkam automašīnu. Mašīnu pirkām radiniekam, kas dzīvo 300 km no Rīgas. Pie auto apskates tika pateikts ka mašīnai ir 2 atslēgas. Bet darījuma dienā pārdevējs aizmirsa atvest otru atslēgu, kam negadās... Apsolīja ka mājās sameklēšot un būs ok. Nākamajā dienā sazvanot, apgalvoja ka atslēga ir, tik jāsarunā ka nodot. Apsolīja pats atvest uz konkrētu vietu. Pagāja vairākas dienas, bet atslēga netika atvesta. Pirms norunātās dienas, kad radi atbrauca pakaļ mašīnai, tika zvanīts pārdevējam un sarunāts kurā vietā satikties lai paņemt atslēgu, bet konkrētajā dienā, laikā un vietā pārdevējs neparādījās un arī klausuli necēla.
Nolēmām ka otru atslēgu nosūtīšu, kad dabūšu,un radi devās mājās ar jaunu auto.
Pēc paris dienām nosūtīju pārdevējām sms, kur un cikos būšu (tuvāk viņa dzīves vietai) palūdzu lai atved atslēgu. Atbilde nesekoja. Vēl pēc paris dienām uzzvaniju un dabūju solījumu, ka atslēgu atdos, tikai jauzzvana kad būsim tuvākajā rajonā. Galu galā, kad bijām aizbraukuši pakaļ (precīzo adresi gan nepateica), klausuli necēla un pēc brīža atsūtīja sms, ka atslēgas nav. (auto ir ar keyless sistēmu)
Dēļ maldināšanas 1.tika nopirktā mašīna ar vienu atslēgu. 2. Jātaisa atslēga 3. Speciāli jādzen mašīna atkal uz Rīgu (izdevumi degvielai)

U

S SergejsKuz 22.11.2018

Lotosa zieds 99. Левая конторка. Работают по принципу: впарить авто правдами и неправдами. За слова не отвечают, подводят по срокам. Не советую к ним обращаться. Есть много хороших и честных контор.

R Reinis Šteins 24.01.2019

Vēlos vērst uzmanību tam, ka šajā darījumā Lotosa Zieds 99 ir tikai komersants, kas pildīja komisijas līguma prasības, Jūs ne reizi neesat sazinājusies ar uzņēmuma pārstāvjiem, kā arī tie neko nevienam nav solījuši, mēs, pat pārdodot auto ar vienu atslēgu, ja pēc laika tiek atrasta otra, uzmeklējam īpašnieku un aicinām to ierasties pēc otras atslēgas. Ar negodīgu komercpraksi nenodarbojamies, kā arī lietas ko nevaram izpildīt, nesolām.

в ВсегдаПрав 18.06.2023

Не правда! АвтоРига лучшие!