www.sudzibas.lv Auto Rīga Slikts serviss

Auto Rīga - Slikts serviss

Vēlējos iegādāties auto un kā variantu izskatīju "Autoriga" Rumbulā. Viņi noformēja līzingu, noteica cenu, kādas apjomos varu ņemt, viss it kā ok, bet izlēmu ar vienu auto veikt testa braucienu, pēc kura uzreiz tika gatavoti dokumenti uz manu vārdu, kaut gan es nemaz nepateicu vai vēlos pirkt auto. Vēlāk viņi pateica, ka es viņus izmantoju un pievīlu.

28.01.2021

Atbilde no AutoRiga Pārstāvja atbilde 18.02.2021

Labdien,

Klients kurš vēlējās iegādāties auto pie mums tirdzniecības vietā pēc naudas saņemšanas savā kontā pārdomāja par auto iegādi.

Ņemot vērā, ka viss klientam tika izstāstīts pirms auto iegādes kā arī iegādes nosacījumiem.

Neskatoties, ka klients pusceļā pārdomājis par auto iegādi, visu noformētos dokumentus anulējām un atcēlām darījuma.

Šajā situācijā no klienta puses tiešām ir nepamatoti rakstīt sūdzību, jo klients pats atteicās no līguma, kas ir viņa tiesības un uzņēmums veica visas darbības, lai to atceltu.

AutoRiga ir liels uzņēmums, kas ar šādām lietām nenodrabojas un ļoti ceram, ka mūsu potenciālie klienti paši pārliecināsies par mūsu servisu pirms auto iegādes,

Šoreiz aicienam sūdzības iesniedzēju atsaukt sūdzību, jo tā ir nepamatota un nav nodarījusi nekādu ļaunumu vai zaudējumu.

Ja ir kādas neskaidrības, noteikti aicinam klientu vērsties pie mums, lai palīdzētu atrisnāt jebkādas problēmas.

Atvainojamies, ja tas ir sagādājis kādas neērtības.

Ar cieņu,
AutoRiga.

J Jurijs 28.01.2021

Pofig, viņus tik tā vajag čakarēt. Dabon no viņiem kredītu un uzmet, nauda tev jau ir kabatā tāpat, ļoti liela iespēja pie rumbulniekiem iegrābties

в ВсегдаПрав 18.06.2023

Nav patiesība, to raksta konkurenti. AutoRīga ir uzticams tirgotājs un labākais Latvijā savā jomā!