Auto Rīga - Pateicība

Sveiki, vēlējos uzrakstīt nevis sūdzību, bet pateicību autoriga darbiniekiem. Sen nebiju redzējusi tik labu attieksmi pret klientiem. Liels paldies darbiniekiem, kas strādāja vakar 15.04.2023. Bija vairāki klienti un es par cik nedaudz steidzos ar mani ātri visu noformējām un dabūju savu mašīnu, kura iet ideāli, liels paldies!

16.04.2023

Velvetpopstar 16.04.2023

Hallo. Šī ir sūdzību lapa, nevis pateicības.lv

A AutoPiga 16.04.2023

Jau pēc gramatikas ir skaidrs, ka šo "pateicību" raksta paši darbinieki.

J janis duks 16.04.2023

apiseju kantoris tirgo tadas masinas kas nemaz nau braucu no liepajas prasu ir tada masina ja ir drosi braucat aizbrauc ja pagajuso nedel pardev es jauta tad ta ar vaidzeja atjaunot majas lapu kadas reali ir pieejamas nevis maldinat cilvekus tirgo tadas masinas kam nevienam nau vajadzigas cenas kosmosa

A ashais 22.08.2023

Parsvara visuos shajos kantoros ir tada sistema. Majas lapaa ieliek autinnus,kas reaali nemaz nav placii. Tu atperies no Latvijas otra gala,lai iegaadaatos noskatiito auto, bet izraadaas tur kaut kaads Peeteris, vakar auto nopircis. Un tad piedaavaa apskatiit savas lamatas. Appish kur vien var un kaa vien var.

A Anastasia2000 16.04.2023

Visticamāk neviens no jums trim tur nekad nav bijis pat. Aizbrauciet un paši pārliecinieties, ka viņi labi attiecas pret klientiem.

J janis duks 16.04.2023

apiseju kaantoris vairak nekas

Good Intentions 16.04.2023

Visticamāk tu pati esi saistīta ar šo firmu, bet varbūt arī paveicās dēļ formas un skaistām acīm.

A ashais 22.08.2023

Ar labu atieksmi pret klientiem reputaaciju nepacelsi, it sevisskki tikai uz to briidi, kad noformee liigumu. Peec tam apmeeram,paldies,bij prieks sadarboties, visu labu. Nenodarbojas jau vinnhi klientu apkalposhanas sfeeraa. Visas suudziibas jau ir par auto tehniskajiem staavoklliem.

S sannas 16.04.2023

Vakar dabūji mašīnu un jau šodien Tu saki, ka viņa brauc ideāli? Jebkurš normāls šoferis zina, ka ir jānobrauc vismaz vairāki tūkstoši kilometru, lai varētu teikt, ka mašīna brauc ideāli. Pabrauc vismaz mēnesi, pa dažādiem ceļa segumiem, pārliecinies, vai riepas nesāk krist nost un izputējs nav jasien ar striķi pie pirmajām nopietnākām bedrēm, rad varēsi rakstīt, ka mašīna labi brauc. 🤣🤣🤣

Velvetpopstar 16.04.2023

Es tikai pateicu, ka seit pateicību neizsaka. Ja tā ir sūdzību lapa.

ХВАТИТ ПОСТИТЬ ФЕЙКИ. ФИРМА ДЕРЬМО, МАМАТ КУНЕМ ВСЕХ, КТО ПИШЕТ ЭТИ ХВАЛЕБНЫЕ ТЕКСТА.

Good Intentions 16.04.2023

Kā jau minēja, ka šī ir sūdzību nevis pateicības portāls. Parasti speciāli reģistrējās ar firmu saistīti, lai izteiktu pateicību. Varējāt pateicību izteikt telefoniski vai facebook lapā.