www.sudzibas.lv Auto Rīga Nepatiesi sniegta informācija un krāpšana

Auto Rīga - Nepatiesi sniegta informācija un krāpšana

Iegādājos auto placi mašīnu, volvo s40 2007. Gada 1.6d
pārdevēji kas man pārdeva mašīnu sasolīja 2 nedēļas garantiju uz kārbu un motoru,
bet man jau nākamajā diena paradījās mašīnai defekti un kad sazvanījos ar cilvēkiem no autoplača teica ka atrisināsim un nonāksim pie kopīgā lēmuma ko darīt, tad jau zvanīju nākamo un nekādas atbildes ari nebija, un tā ari pagāja 2nedeļas un nekādas informācijas no viņiem vienkārši pazuda kaut solija kad mašīnai dodam 2 nedēļas garantiju uz motoru un karbuю

Atbilde no AutoRiga Pārstāvja atbilde 18.02.2021

Labdien,

Šī sūdzība ir nepamatota, jo klientam tika dota uato garantija līguma ietvaros. Klients mums necēla klausuli un pats pazuda. Vairākkārt zvanījām un piedāvājām atrisināt problēmu, taču no klienta puses nebija nekādas intereses.

Šim klientam ir visa dokumentācija, kas apliecina auto garantija esamību un aicinam klientu vērsties pie mums, lai palīdzētu atrisināt esošo situāciju.

Ļoti ceram uz klienta atsaucību, jo līdz šim nav bijis iespējams ar klientu sazināties,

Lūdzam atsaukt sūdzību kā arī ievērot principu par neslavas celšanu.

Atgādinam, ka gaidam klienta informāciju, lai varētu ar to sazināties.

Ar cieņu,
AutoRiga.

Papildināts Ksteer2 18.02.2021

Labdien,
Nebija tādi gadījumi kad es jums nebiju cēlis telefonu.
Es gaidju zvanu no jums un ta arī neatzvanijat.

Ko jūs man piedāvājat lai šo situāciju varētu atrisināt un vērst visu par labu?

Atbilde no AutoRiga Pārstāvja atbilde 18.02.2021

Labdien,

Mēs Jums privāti un tagad arī publiski nosūtam mūsu tālruni - 20395040, lai ar mums sazinātos un atrast risinājumu Jūsu sitācijai! Neviens Jums nav teicis vai arī speciāli neatbildējis uz telefona zvanu.

Gaidīsim no Jums ziņu, jo Jūs diemžēl sazvanīt nav iespējams!

Atbilde no AutoRiga Pārstāvja atbilde 26.02.2021

Cien. klient.

Vēljoprojām gaidam Jūsu auto atrādīt pie mums tirdzniecības vietā, lai varētu palīdzēt atrisināt Jums radušās problēmas. Bez Jūsu iesaistes mums ir ļoti grūti kā palīdzēt!

Ar cieņu,
AutoRiga.

K

NeWVeL 28.10.2020

parpircejam nedrigst ticet! Ko vini jums teica tas vis ir meli!

K Ksteer2 29.10.2020

Atvaino, bet ja cilveki to saka, tad savas vards ir ari japilda,

Jā ,bet tikai ne viņi !

V vitols 28.10.2020

Ja tu pērc lietotu tehniku, tev ir jārēķinās, ka būs jāremontē!
Autoplačos salej motoros un kārbās ķīmijas, lai uz pārdošanas brīdī iet!

NeWVeL 28.10.2020

Visas masinas tur cilveki atdod pa kapeikam! Tapec ka lies defekts, un prasa lilu nadu ! Vini tikaj nomazga uzlej prisadkas uz 100-200 km un lika cenu 2x-3x! Tass ir viss !

Jā , bet tikai ne viņi !

NeWVeL 29.10.2020

un pēc Latvijas likumiem viņi par to neko nedabūs, diemžēl ...

в ВсегдаПрав 18.06.2023

HAHAHA labs mēģinājums no konkurentiem. Nekas no šī minētā nav taisnība. AutoRīga ir uzticami un labākie savā nozarē Latvijā!