www.sudzibas.lv Auto Rīga Krāpšana,slikts serviss

Auto Rīga - Krāpšana,slikts serviss

Paņēmu 03.11.2021 līzingā mašīnu, pirmajā nedēļā bij nepieciešams remonts degvielas sūknim,12.11.2021 man atdeva itkā sataisītu mašīnu, oky nav problēmu, ņemu braucu uz darbu. Paiet pāris dienās no rīta braucu uz darbu, iedegās sarkanais stāvu pie luksofora un mašīna vienkārši nomirst, draugs atbrauca novilka no ceļa, zvanu šim kantorim un saku ka paliku uz ceļa, uz ko man atbild "tūlīt uzzvanīsu meistaram un viņš jums pārzvanīs" gaidu zvanu. Zvana meistars ar tekstu "es drīz būšu Rīgā tad piebraukšu. " tas drīz protams vilkās četras stundas! Atbrauc meistars attaisa kapotu aiztaisa un Saka ka ar evakuatoru vedīs atkal uz servisu, tas bij' 20.11 ja pareizi atceros, protams mašīna līdz 25.11.2021 nostāvēja servisā, zvanot pa laikam meistaram teica ka visu jaunu liekot, gan motoru gan visu. 25.11 izņēmu mašīnu no viņu servisa,27.11 aizdzinu mašīnu uz citu servisu uz diagnostiku jo mašīna nenormāli vibrēja un skanēja. Diagnostikā pateica ka mašīna nevar nemaz atrasties uz ceļa jo aizmugurējais bremžu disks vienkārši deg! Zvanu šitam servisam saku kas pa lietu, prasu atpakaļ ņaudu un lai savāc mašīnu, uz ko man pasaka atsūtiet iesniegumu un mēs 14 dienu laikā viņu izskatīsim, neko negaidīšu un vērsīšos televīzija. Bet ar šo gribu pateikt ka šo servisu neiesaku nevienam! Tehniskās skates arī ir pirktas, mašīnas ir briesmīgā stāvoklī

27.11.2021