Auto Rīga - Krāpšana

Labdien neiesaku nevienam iegādāties auto pie auto Rīga viņi piedāvā lietus auto sākot ar reālu garantiju, bet tā nav paņēmu pie viņiem auto pēc 2 nedēļām auto saplīsa sazvanīties ar to kompānija viņi pasaka ka tā nav viņu vaina ka auto nestrādā bet Sola ka mēnesi dod tev pārbaudīt auto un novērsīs defektus tie meli pilnīgi.

15.01.2022

J

Good Intentions 15.01.2022

Vienmēr pirms iegādes javed auto uz servisu pārbaudei.

Good Intentions 15.01.2022

Jai aizdomīgs rats :D

G Gulbenietis 15.01.2022

Auto saplīsa? Sīkāk vari pastāstīt? Problēma 5 eur vērtībā, ja rokas ir, neskaitās.

M MARIS BERGMANIS 06.01.2023

Autoriga- nopietns Bizness,vai kaut kas cits :(? 27.11, Sieva sazvanija un gribeja piedavato Volvo -XC-90. Esot pardots ,bet Meli :(! No piedavajuma nav izdzesta , Blakus piedavatais DODGE izdzesas Operativi pec realizacijas - sliecos domat ,ka pie vainas bijalaikam neizdevigais piedavajums veikt samaksu Skaidraa ,bet nevis Maksat % :(..

A Antuan 28.04.2023

Krāpnieki

в ВсегдаПрав 18.06.2023

Nav patiesība, to raksta konkurenti. AutoRīga ir uzticams tirgotājs un labākais Latvijā savā jomā!