Auto Rīga - Krāpšana

Mīļie cilvēki neuzķerieties uz auto Rīga reklāmām ja vēlaties iegādāties lietotu auto neiesākam iegādāties no auto Rīga jo tur strādā krāpnieki. Es šī gada 02.02.2021 iegādājos auto ar kuru atbraucu no Rīgas līdz garciemam un pēc tam nobrauc vēl 3kilometrus mašīna noslāpa un vairāk iedarbināt nebija iespējams, kā arī nedarbojas mašīnas elektroniskā atslēga un braucot mašīnas durvis bija jātur ar roku lai neizkristu un nebija maiņas riteni un tagad mašīnu prasa atpakaļ un plusa vēl pieprasa mašīnas cenu jo mašīna bija iegādāta uz nomaksu pa 124eur mēnesī uz 7gadiem

16.10.2021

Good Intentions 16.10.2021

Es vispār neiesaku iegādāties lietotas auto bez pārbaudes.

2 2marts 16.10.2021

Es vispār brīnos kur var būt tik lieli muļķi lai tādos kantoros pirktu auto, ja nav naudas nopērc miskasti pa 500 eur ar skati un brauc.
Nu , jā bet gribās tak nočakarētu BMW🤦

G Gulbenietis 12.05.2023

Ir tādi muļķi. Nav pat dzīvokļa provincē - tā vietā loham jānopērk audi un jādzīvo īrētā ūķī.

A Antons Trenekovs 16.10.2021

Mja

I Ivans Bargais101 12.05.2023

Un kā šis noslēdzās?

в ВсегдаПрав 18.06.2023

Nav patiesība, to raksta konkurenti. AutoRīga ir uzticams tirgotājs un labākais Latvijā savā jomā!

I Ivans Bargais101 18.06.2023

Gan jau Tu no AutoRiga Haralds vārdā,