Auto Rīga - Krāpšana

Marta beigās paņēmām x3 2006. Gada! Cena 7k, atdeva par 6k! Protams līzingā sanāca sapņaini 17k (11k pārmaksa) 🤣
bet tas tā, viss sākās pēc nobrauktiem 200km, kad sāka gāzties eļļa, jāmaina vārsta vāka blīve, pēc mēneša visi 4diski ar klučiem pa piekari! Panorāmas lūka čupā, jau atslēgta pie pirkšanas (to gan paši nepārbaudījām, mūsu vaina!) kondiška nestrādā, Gaismas sāk dzist ārā! Uzrakstīts, ka ļoti labas riepas, tiek viena riepa ar tādu robu, ka tpt jāpērk jaunas! Skate izieta marta sākumā, nopirkām marta beigās! Pie skates 1 par aizmugurējo bremžu disku, ieplaisājis, bet reāli pēc nobrauktiem 2mēn, Stūri rokās nevar noturēt, kad jābremzē! Jādzīvo tik pa servisiem, kur nu vēl katru mēnesi 280e maksāt līzingā! Pamatīgs mēsls, šrotā var atrast labākas mašīnas!

Papildināts J.P 30.07.2021

P.S. Rodas jautājums,kā tādām mašīnām iziet skati? 🤦🏻‍♂

Papildināts J.P 31.07.2021

Vēl viena ekstra,pēc trakā lietus,bagažniekā var uzturēt pats savu zivju akvāriju! 👍🏻

06.08.2021

J

Perons skaidrā 22.09.2021

Vai nebija pie rokas kalkulātors ar ko uzreiz sarēķināt cik kopā tas nolietotais autoprieks izmaksās?

Un tas ka piedāvā līzingu ar sabojātu kredītvēsturi (vai tas nozīmē, ka viņiem ir kontakti bandītiem ar kuriem atsist parādu?) bija pietiekami liels sarkans karodziņš, lai es nāktu uz sūdzībām pārbaudīt kas tas par pārdevēju.

Ja neko vairāk, tad vismaz no Jūsu rūgtās pieredzes citi mācās, turēšos no šī kantora pa gabalu, paldies par to vismaz.