Auto Rīga - Krāpšana

Krāpšana, neiesaku nevienam ņemt mašīnu līzingā no šīs iestādes, jo beigas tas būs auto līzings un jus pārmaksāsiet 2x piemēram mašīnā maksa 5k samaksāsiet 10k, atradu reklāmu kur bija diezgan Skaisti viss pasniegts 60eur mēnesi par auto līzingu beigās noslēdzot līgumu rakstīts kad ta ir auto ire un mēneša maksa ir 240eur.
Un tās visas mašīnas ir galīgā čupā vnk pec 2 nedēļam kārbai psc kas nav adekvāti uz šiem visiem nosacījumiem kad jāmaksā tāda nauda par velti pats esmu vainīgs protams kad uzķeros uz šitā scama, nevienam neasāku ņemt no šīs iestādes pakalpojumus, jo beigās būsiet tikai zaudētājs

29.03.2021

B Baltā ēna 29.03.2021

Jā ar to īri viltnieki, ķip mazāka meneša maksa bet nepasaka ka beigās vēl gan jau jāizvēlas pirkt vai atdot ? Un pie plača paša vērsāties jau ? Viņiem nav nekādas garantijas vai komentāri kā tā ?