www.sudzibas.lv Auto Rīga Automašīna sliktā tehniskā stāvoklī.

Auto Rīga - Automašīna sliktā tehniskā stāvoklī.

Iegādājos automašīnu pie šī pārdevēja. Audi A4 3.0tdi quattro. Apskatot auto likās ka viss ir kārtībā. Arī testa braucienā bija ok. Braucot no Rīgas uz liepāju dabūju mīkstu riepu pie Brocēniem. Nodomāju nu ok kam negadās, bet tad sākās labākais. Atveru bagāžnieku, domāju uzlikšu rezerves riteni, bet tur izrādās ielikt tikai disks bez riepas. Arī sīkums, sarunājām ka atved riteni no Liepājas, jo bija sestdienas vakars un neviens serviss nestrādāja, tikām līdz mājām, sanāca vairāk kā 6h braucien no Rīgas 😁. Aizvedu auto uz servisu, izrādās visa savirze ir tik slikta, ka auto riepas bija noēstas no vienas malas kā rezultātā bija izdilusi tik tālu ka laida nost gaisu. Nācās mainīt pilnīgi visu aizmugures piekari un priekšā vēl kaudzīti ar buksēm. Miglas lukturiem noņemti vadi, kas zin kur lai tos tagad meklē, gaismu regulatori nedarbojas, gaisu modulis atslēgts (tātad kaut kas ar elektroniku darīts lai apietu šo moduli) . Tas pierāda ka tehniskā apskate šim auto tika vienkārši nopirtka. Meistars teica ka ar šādu piekari nekad nevarētu iziet tehnisko apskati, nu sanāk auto ieliku 750€ jau pirmajās dienās. Bail iedomāties kas būs tālāk. Bet priecājos ka tikām līdz mājām, viss varēja beigties sliktāk ja riepa būtu sprāgusi lielākā ātrumā. Acis aizmālē kārtīgi. Es personīgi neieteiktu pirkt auto no šī plača, vai arī ja tomēr ir velme, tad labāk aizvest uz servisu lai kārtīgi pārbauda auto.

06.08.2021

G