www.sudzibas.lv Auto Plus Auto apkope, rezerves daļas

Auto Plus - Auto apkope, rezerves daļas

Veikalā ir saraksts, kurā norādītas (nefasētas) eļļas un cena.Norādīju kādu gribu un samaksāju.Tā kā man ir redzes problēmas, tad uzreiz neizlasīju, kas rakstīts uz čeka.(Uz čeka bija cita eļļa par sarakstā norādītās cenu. )Kad darbinieks sāka uzpildīt eļļu, tad konstatēju, ka tā ir pavisam cita, kas sarakstā nemaz nebija.Vēl bja norādījums, ja mainiet eļļu, tad filtru maiņa iekļauta cenā.Man mainīja 2 filtrus un par otro pieskaitīja papildus maksu.Tātad ja jums rūp savs auto, tad pirms brauciet mainīt eļļu uz G.Astras ielu ko apkalpo Auto Plus, padomājiet!

U

E Eseseseseseses 23.05.2010

nu paga, tev ir tik slikta redze, ka nevari izlasit to, kas uz ceka rakstits, bet tu tomer vadi masinu???

P pufa 23.05.2010

visi aklie izmanto balto spieķi pie pārvietošanās, varbūt Moriss Deics arī pie mašīnas piesējis spieķi vai vicina pa logu, lai viņam dod ceļu..., varbūt pavadonis-suns pie stūres, kas no eļļām neko nejēdz...

B besis 27.06.2016

Kopš kuriem laikiem vieglajai mašīnai ir divi eļļas filtri!!!????