LV RU
www.sudzibas.lv Auto Plus Slikts serviss, drausmīga attieksme pret klientiem

Auto Plus - Slikts serviss, drausmīga attieksme pret klientiem

Aizvedu mašīnu uz šo iestādi, vajadzēja nomainīt eļļu un visus filtrus. Rezultātā - salauztas vairākas detaļas, nolauzts un nozaudēts vāciņš, nekas netika saskrūvēts atpakaļ normāli, dažus vadus vienkārši sameta iekšā un tā arī atstāja.
Otra problēma bija - problēma ar lampiņu, kurai nebija normāls kontakts. Nezinu priekš kam, bet nomainīja lampiņu, kura bija pilnīgi normāla, vietā ielika daudz lētāko, veco - daudz dārgāku (it kā to, kura nedarbojas, kaut gan, kad atdevu mašīnu viņiem - darbojas) paturēja sev.
Savācu mašīnu piektdien vakarā, pirmdien vedu atpakaļ, teicu, ka problēma ar lampiņu nav atrisināta, kāpēc vispār mainīja lampiņu, ja jau atvedot mašīnu paskaidroju, ka lampiņa deg normāli, bet dators ik pa laikam met kļūdu, ka atvienojas. Atbilde bija lieliska: "un ko man tagad darīt? ". Es biju diezgan pārsteigts, teicu, ka ne jau es strādāju servisā un gribu, lai problēma tika atrisināta. Uz ko man atbildēja, ka elektriķa nav uz vietas, un kā pie vainas noteikti ir lukturis, kurš maksās 500 eiro. Ar tik nejauku attieksmi pret klientiem un krāpšanu sastapos pirmo reizi.
Par visu šo (eļļas un visu filtru maiņu, lapmpiņu maiņu) samaksāju 230 eiro!
Vairs nekad nesperšu kāju šajā iestādē, kā arī gribu brīdināt citus, esiet uzmanīgi! Pēc šīs iestādes būs jāmaksā vēlreiz par to, ko viņi ir salauzuši!

30.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Komentāri (1)

BondsBonds 31.12.2019

Tu esi kārtējais šī servisa upuris. Iekriti tāpat kā citi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes