www.sudzibas.lv Auto Plus Pakalpojuma cenrādis?

Auto Plus - Pakalpojuma cenrādis?

Labdien! Vēlos pateikt, ka serviss maksu par pakalpojumu prasa pēc tikai viņiem zināmas sistēmas un manuprāt notiek klientu maldināšana. Sākotnēji ierodos servisā izstāstu par auto defektu, kas jānovērš. Konstatējam, ka ir jāmaina bremžu loki, arī diski ir ne pārāk labi utt. Meistars izstāsta cik tas maksās nosauc cenas papildus visam informē, ka šobrīd ir akcija un par precēm saņemšu vēl 25% atlaidi. Darbi tiek uzsākti, bet drošibas labad vēl pārjautāju cik man izmaksās darbs uz ko meistars atbildēja, ka tiks aprēķināts pēc stundu samaksas 31,50EUR stundā. No šī brīža skaistais stāsts paliek neskaists, pirms darbi tiek pabeigti meistars aizbrauc, bet pirms dodas prom pienāk pie manis un saka, ka norēķināties varēšu pie kases un norāda pie kura kunga. Nu lūk darbi beidzot pabeigti eju pie kases kungs, pie kases visu sarēķina un nosauc ciparu, apmaksāju, bet pieklājības pēc neko nesaku. Dodos tālāk paspēt iekavētos darbus, pēc kāda laika ir brīvāks brīdis paņemu čeku un pārsteigts konstatēju, ka divu stundu darbs ir ir aprēķināts kā trīs. Nekavējoties dodos uz servisu noskaidrot, kāpēc tā, bet loģiski tiek stāstīti visādi brīnumi par to, ka aprēķins teik veikts pēc kaut kādas citas metodes par kuru meistars man nepastāstīja, tāpēc lūdzu pievērsiet uzmanību šiem puišiem, kad esat nonākuši pie maksāšanas.Atlaide var būt maldinoša jo starpību var paņemt citur! Servisā Auto Plus G.Astras ielā!

K

BondsBonds 22.07.2014

Neticu.

R Rūta Krūma 16.10.2016

Biju patstāvīgs klients viņu servisā uz brīvības ielas. cenas tiek izdomātas no gaisa tiek veikti nevajadzīgi remonti piedāvātas divainas atlaides par kurām nekur nekas nav rakstīts. darbu veic nekvalitatīvi vienkārši pavirši iestāsta visādas muļķības. beigās pasaka ka viņiem ir apnicis čakarēties lai atbraucu rīt. viņi vienkārši grābj naudu un netiek galā ar darbiem. žēl ka viņiem ir potenciāls. nebrauciet tur neko labot cena ir pārāk augsta par steigā izpildītu darbu viņi neredz tālāk par savu degunu.