www.sudzibas.lv Auto Plus Auto salona darbinieki izmanto klientu mašīnas savām vajadzībām

Auto Plus - Auto salona darbinieki izmanto klientu mašīnas savām vajadzībām

Iepriekš biju ļoti priecīga par sniegtajiem pakalpojumiem, īpaši par Miķeļa Bērziņa darbu, kurš diemžēl šoreiz salonā nebija.Šoreiz, atvedot mašīnu, lai noregulētu tuvās gaismas lukturus; lai salabotu tuvās gaismas stara attēlu; nebūtu nevienmērīga bremžu darbība; salabtu priekšējo tiltu, jo kreisā riteņa bremžu mehānisms nenodrošināja kluču ātru atvirzīšanu un lai salons iziet skati - VĪLOS.Skatē viss tika iziets, bet vel aizvien uz 1 palika neprecīzi noregulēti tuvās gaismas lukturi, bet uz 1 novērtēts. Skati gāja Matīss Brenčs.Bet tas nebija tas,par ko es viss smagāk vīlos salonā. Teicu, ka mašīnai būšu pakaļ nākamajā dienā vakarā, bet mainoties plāniem, tiku krietni agrāk. Nāku uz salonu un skatos - pabrauc man garām līdzīga manai mašīnai. Aizeju uz salonu un tur man pretī nostājas salona galvenais mehāniķis un varēja redzēt, ka ir sašutis, ka esmu atnākusi agrāk. Atrunām saka, ka mašīna būs pēc 5 minūtēm, aizvesta pārbaudīt, kā brauc. BET skate izieta iepriekšējā dienā, kādēļ jāpārbauda? Turklāt, lai no Kurbada ielas aizbrauktu uz skati Antenas ielā 2, ir jānobrauc 4,5 km ... Gaidīju savu mašīnu nedaudz ilgāk kā 10 minūtes. Lai redzētu, kas ar viņu braucis, pati izgāju ārā no salona,paņemt atslēgas. Skatos, no manas mašīnas izkāpj 2 puiši, vienam rokas pilnas ar pusdienu traukiem. Noteikti atvedis saviem kolēģiem, dodoties izbraucienā ar manu mašīnu. Piefiksēju darbinieka auto, jo izkāpis no manas mašīnas, nekaunējās, doties uz savu, lai kaut ko tur noliktu - BMW GP2016Biju iepriekš jau dzirdējusi par to,ka auto salona darbinieki mēdz izmantot klientu automašīnas savām vajadzībām, tagad par to pārliecinājos personīgi.Noteikti šis bija pēdējais šī salona apmeklējums man, lai arī iepriekšējās 3 reizes bija pozitīvas.

A AnrkjsJ 17.10.2015

Nu ja tiešām tā ir taisnība... es atņemtu viņiem pusdienu pakas un pats apēstu.

R ri4y 19.10.2015

Nav aizliekts piefiksēt tahgrafa mērījumus, teiksim, ja nepieciešams remonts, kur auto jāpārbauda +10 km ne vairāk. Ja jāregulē kaut kas un pieļaujama izbraukšana tikai no autoservisa uz stāvlaukumu un atpakaļ, pieļaujams 1 km novirze, bet vienmēr nodot auto remontā jāprasa lai tiek sastādīts pieņemšanas nodošanas akts ar tahometra rādījumiem un iespējamo maksimālo novirzi. Jo paziņam bija gadījums, ka jāmaina cilindri, degvielas sūknis un pāris buktes jāiztaisno. Norunātais laiks 2 nedēļas, aktā bija norādīts novirze +15 km motivējot ar to ka jāpārbauda cilindra darbību un sūkņa darbību. Pēc 2 nedēļām atbraucot tika secināts ka ar auto ir nobraukts 140 km, servisa darbinieki mēģināja atrunāties ar to ka it kā 0 ir izdzēsusies. Beigās, kad piedraudēja ar tiesu, kur pieprasīs auto īres maksu 20 Eur dienā, jeb kopā 280 Eur+benzīns par 125 km, jeb 10 L 10 Eur, kā arī tiesas izmaksas un advokāta izmaksas uz vietas sarunāja par atlaidi (remonta cena 600 Eur uz 400 Eur)