www.sudzibas.lv Auto 5 autonoma Krāpšana un klientu apzagšana

Auto 5 autonoma - Krāpšana un klientu apzagšana

Māšīnā bija atsātas dārgas autobrilles, zvaniju uzreiz lai pēc tam atbrauktu atpakaļ, sākumā teica, ka nekā nav un viss, pēc tam nolēma piedāvāt bazāra brilles itkā tās tur bija atrastas ( kaut gan iepriekš nevienu vien reizi teica ka nekā tur 100% nav)
Par degvielu - bāka 45l, bija 3/4 no bākas fiksētas ar foto, pēc tam saskaitīja 25l itkā.

Nekādā gadījumā nelietojiet šo kompāniju. Zagļi un krāpnieki.

В машине были оставлены очки, брендовые, очень дорогие.
На следующий день сразу звонил чтоб договриться их забрать. По началу клялись, что в машине ничего нету и никаких очков там не было, в итоге резко передумали и предложили базарные очки за 2-3 евро, их хоть сами говорили что там ничего нету потом пытались убедить, что именно их они там нашли.

Про топливо - бак 45л и при отдаче авто было 3/4, фиксированно фотографией. Потом потребовали 25л топлива.

Обходите эту компанию стороной. Только воры и мошенники там работают.

05.10.2018

N