www.sudzibas.lv Auto 5 autonoma Depozīta ieturēšana

Auto5 noma - Depozīta ieturēšana

Vai tiešām neviens nav saskāries ar situāciju,kad auto noma ietur depozītu,neko nepaskaidrojot,kāpēc tieši konkrētā summa.? Nevienas kvīts,čeka par veiktajiem remontdarbiem. Uz vēstulēm auto5 neatbild.Tā arī nezinu,cik tad konkrēti izmaksāja servisa pakalpojumi.

I

T Tong Po 30.09.2016

Šeit ir pilns ar cilvēku stāstiem par autonomu biznesa īpatnībām. Cik nācies paskatīties - kompānijas parasti dažādas, bet stāsts prakstiski par vienu un to pašu. Laikam jau laba niša, kuru neviens nekontrolē un kur var ar klientiem izdarīties kā ienāk prātā. Iespējams, ka summas nav pārāk lielas, un klienti parasti nospļaujas, un samierinās ar to, ka iespējams tikuši apčakarēti.

Ja ir kāds sarežģījums, tad, laikam labākais ir konsultēties ar PTAC, un sākt risināt jautājumu rakstveidā ar konkrētu komersantu. Tas tāds salīdzinoši lētākais variants.

N NikitaP 05.10.2018

Auto5 ir krāpnieki un zagļi, būtu redzējis autsauksmes ātrāk - nekad nebūtu uzticējies viņiem.