Atslēgu Serviss - auto atslēga

Bija nepieciešamība manai a/m izfrēzēt jaunu atslēgu. Iegādājos jaunu sagatavi ar čipu un transmiteru, kuras cena ir no 50-150 Ls. Kad ierados plaši izreklamētajā atslēgu servisa centrā, izbraucis cauri visai Rōgai no Pārdaugavas, izjutu pirmo vilšanos. Centrs izrādījās stūrītis netīrā autoservisā. Tad parādījās meistars, kas pilnībā iederējās šajā vidē gan ar savu apģērbu, gan veselības stāvokli. Kā darba procesa laikā atklājās, ka īsti neklausa rokas, vairākkārt frēzēšanas procesa laikā atslēga krita uz grīdas, jo to nekādi neizdevās nostiprināt spīlēs. Tas gan netraucēja "meistaram" atkal un atkal censties atslēgu izgatavot. Izsīkums iestājās tikai tad, kad atslēgai tika izrauts pamatīgs robs. Tad "meistars" paziņoja, ka tūliņ man sarunās citu speciālistu, bet pats samaksu par savu DARBU neņemšot.. un nosūtīja mani uz konkurentu ANKO darbnīcu Pērnavas ielā. Tur mani sagaidīja ar smaidu un apsveica ar to, ka atslēga vēl nav neglābjami sabeigta un izdarīja tā, ka tā spēj pildīt savu funkciju. Par to šim meistaram liels paldies, jo tā tiku paglābts no kādu 100 Ls zaudējuma. Sapratu arī, ka Autolockmaster šādas nelaimes nav nekāds retums.
Rezultātā varu ieteikt iet ar līkumu Lockmasteram, ja gribat izgatavot ko dārgāku par 1 Ls.
Iesaku tādos gadījumos ANKO!
E.

G gudragudra 31.08.2013

Ar autoatslēgu man par laimi šai superservisā gāja labāk. Kad "atslēgu šefs" pusstundu bezcerīgi bija racies pa atslēgu sagatavju kasti, ienāca Jančuks, kurš spēja beidzot atrast pazudušo sagatavi un aizgāja un ātri un veiksmīgi pievīlēja atslēgu. Taču ar to stāsts tikai sākas. Laipnais "atslēgu šefs" ierunājās, ka, ja gadījumā man kādreiz kādas problēmas ar pašu mašīnu, tad lūk viņiem ir viss nepieciešamais, lai diagnosticētu un salabotu manu Land Roweru. Un kā par nelaimi tieši tad mans auto stāvēja mājās bez dzīvības pazīmēm. Sapriecājos, ka nu gan man vienreiz dzīvē palaimējies, ka tieši tagad nolēmu nomainīt pussaplīsušo atslēgu un nokļuvu pie īstajiem spečukiem. Nākamajā dienā sarunājām, kad atbrauks ar evakuatoru pakaļ mūsu mašīnai, jo man ir automāts, kuru teorētiski nav ieteicams vilkt trosē. Tā nu mans Land Rowers lepni aizvizinājās uz servisu, kur gan pirmajā dienā nebija laika viņam pievērsties. Otrajā dienā pa telefonu tika paziņots, ka ir kādas problēmas ar aizdedzi (it kā mēs to paši nezinātu) un ka tiek meklēta problēma. Nākamā ziņa bija par to, ka ir pasūtīta mikroshēma mašīnas datoram no Anglijas, kura pienākšot nākamnedēļ. Tad bija kādas pāris nedēļas, kuru laikā piegāde kaut kā kavējās. Painteresējāmies vienā servisā, kur parasti pērkam lietotas detaļas savam auto, vai nevar tur nopirkt arī mums vajadzīgo mikroshēmu. Izrādās var, bet cena 2x lielāka kā tai, kura ceļo no Anglijas. Zvanījām uz slaveno AutolockMasteru un piedāvājāmies nopirkt to mikroshēmu tepat, bet sekoja atbilde, ka lietotu nevarēšot piejaucēt mašīnai. Turpinājām gaidīt piegādi no Anglijas. Kad bija jau gandrīz mēnesis apkārt, neizturējām un aizbraucām uz šo servisu. Kā par laimi pirmais ceļā gadījās meistars, kurš tieši ņemas ar tiem mašīnu kompjiem, nevis dižais "atslēgu šefs". Tas tā arī pateica, ka nav ko klausīties, ko tas priekšnieks tur lej - rīt vai parīt tikšot vispār atvests dators pie kura beidzot pieslēgt mūsu mašīnu un noteikt vainu. Pāris dienu laikā beidzot tas arī notika, lai gan kā beidzot sapratām atvestais vienalga nebija derīgs un šie it kā beidzot nopirkuši paši. Vārdu sakot pasaka pasakas galā un ticēt vairs nevar nevienam. Pēc pāris dienām tad nu beidzot varējām braukt pēc mašīnas, kura rūcot. Meistars bija noteicis kādas iespējamās 2 kļūdas, kuras varētu novērst Dīzeļcentrā. Priekšnieks turpretī noplēsa 80 Ls par šo mēneša dīkstāvi un deva mēneša garantiju savam "lieliskajam remontam". Ir pagājušas 2 dienas - mans auto atkal klusi atpūšas pie mājas stūra. Paldies viņam, ka nolēma savu darbību izbeigt, kad bija ticis līdz mājai. Man ir it kā mēneša garantija it kā veiktajam remontam, taču nav nekādas vēlēšanās vēl kādreiz atgriezties šai servisā. Palasīju arī atsauksmes par Dīzeļcentru un sapratu, ka tur arī nav ko meklēt.
A.

I ivarinators 09.11.2016

No savas puses arī varu neieteikt šo AutolockMaster Servisa centru, Barona ielā 136a, atrunātos darbus pilnā apjomā nepilda, norunātā samaksa par darbu maksāšanas brīdī izrādās lielāka, auto smirdēja pēc cigaretēm, it kā meistars būtu smēķējis salonā.