Sporta klubs Atlētika - Krāpšana

Nepērkiet šajā klubā gada abonentu(nemaksajiet naudu pirms pakalpojuma saņemšanas). Naudu
paņems, bet problemu gadījumā - "čau". Man tas bija ar sporta klubu Atlētika Juglā, Tirdzniecības
centrā kur atrodas Atlētika notika ugunsgrēks. Klubs ir aizvēries uz nenoteiktu laiku. Naudu atgriezt
negrib. Saka ir finansiālas problēmas. Piedāvā kaut kādas dāvanu kartes vai gaidīt. Papētot ,
izskatās, ka kaut ko dabūt ir diezgan problemātiski, jo katrs tīkla klubs ir zem sava SIA un katra
kluba problēmas neskar parējos. Tautas valodā runājot (no krievu) - viltīgie di...Ļoti ceru, ka
atveroties tirdzniecības centram, tur Atlētikas nebūs.

E

TasEsLV 26.04.2017

Beidzās man ar viņiem līgums 16 aprīlī. Laikam esmu priecīgs ka tiku vaļā, biju klients ķengaragā. Zāle maza/ skriešanas celiņi bieži aizņemti un par maksu 20 eur mēnesī varēju sportot tikai rīta un vakara stundās. nedrīkstēja iet no 17:00 - 21:00

Netālu atvērās lemon gym kur zāle ir plašāka un šādu ierobežojumu nav + cena tāda pati.

S Stenlijs 02.05.2017

Pareizi tas nosaukums ir jālasa Atletjķika