www.sudzibas.lv Atletika Slikts serviss

Atlētika - Slikts serviss

Gribu pasūdzēties par sporta klubu Atlētika Juglā! Jau cik esmu rakstījis elektroniski kluba administrācijai, lai beidzot nodrošina pietiekamu daudzumu pakaramo vīriešu ģērbtuvēs, taču bez rezultātiem. Arī polsterējumi, ko likt uz stieņa, lai tik ļoti nespiež un nesāp, ir pussaplīsuši.
Un kas mani tiešām izbrīna - kad vaicāju pēc korporatīvās atlaides uzņēmumam, kurā strādāju, tad kluba attīstības direktors Andrejs Žiganovs to atteica!!! Tad kāpēc vispār ir jāreklamē kaut kas tāds!!! !!??????Pastāvīgajiem klientiem tiek dota ļoti minimāla atlaide, bet kad ir superpiedāvājmi, tad tos var izmantot tikai tie, kuriem nav bijis noslēgts līgums iepriekšējo pusgadu. Uzskatu, ka būtu jābūt tieši otrādi, jo, ja regulāri apmeklēju klubu, tomēr klubam ienākas naudiņa!
Esmu ļoti neapmierināts.
Tas par administrāciju! Bet liels paldies meitenēm, kas strādā klubā!!! Tās gan ir jaukas!

J

D Dinins 29.09.2013

Par tām atlaidēm jaunajiem klientiem jāpiekrīt. Patstāvīgie klienti tiek apdalīti.