www.sudzibas.lv Atletika Cenu politika

Atlētika - Cenu politika

Labdien!Gribētu izteikt savu neapmierinātību par attieksmi pret patstāvīgajiem klientiem sporta klubā "atlētika". Visas akcijas un cenu atlaides sporta klubā "atlētika" attiecas tikai uz jaunajiem klintiem. Atlaides par abonimenta pagarināšanu ir vienkārši smieklīgas - 5%. Pagājušo gad par abonimentu maksāju 13, 60 ls. Šogad pagarinot to nedēļas laikā un saņemot "milzīgo" atlaidi - 17 ls. Bet pēdējās cenu izmaiņās mani vienkārši satrieca - ja tikko nebūtu steigusies laikā pagarināt kontraktu, bez visām atlaidēm maksātu 16 ls mēnesī (Pēc jaunajām cenām). Tātad es ar visu kontrakta pagarināšanu un atlaidi maksāšu par latu vairāk. Un nekādas pretimnākšanas vai atbalsta patstāvīgajiem klientiem. Esmu vienkārši satrikta par šādu attieksmi!!! Un nekādas pretimnākšanas kontraktu pārslēģšanai pēc jaunajām cenām vai cita veda kompensācijām!

U

N nuTUzb 15.12.2010

A Jus iedomajaties kadi zaudejumi butu klubam, ja katram patstavigajam klientam dotu atlaidi?! Tapec vairak iet uz jauno klientu piesaistisanu(lai ietu plusos)!!!