www.sudzibas.lv Atletika Krāpšana, līdzekļu piesavināšanās, pakalpojuma nenodrošināšana

Atlētika - Krāpšana, līdzekļu piesavināšanās, pakalpojuma nenodrošināšana

Pēc personīgās pieredzes varu pateikt, ka šis uzņēmums darbojas tikai savās interesēs, ar mērķi ātri nopelnīt un iedzīvoties uz svešiem līdzekļiem .
Juglas Atlētika nodega, pavisam noteikti ugunsgrēka iemesls bija Vīriešu sauna (kas īsi pirms ugunsgrēka arī bija bijusi slēgtaa tehnisku iemeslu dēļ), kas kopā ar visām pārējām dušas telpām un ģērbtuvēm bija vecas un nolietotas. Pēc ugunsgrēka, klientiem kuriem bija iemaksāti līdzekļi ar priekšapmaksu par gada abonementiem, tika piedāvātas opcijas, saņemt dāvanu kartes šo līdzekļu apjomā, vai apmeklēt citus sporta klubus. Protams daudziem ne viens ne otrs neapmierināja un tie, taapat kā es, vēlējās atgūt savus personiskos līdzekļus. Uzņēmums to atteicās darīt, sarakstēs pat ņirgājoties un aizbildinoties, ar kaut kādiem nepārvaramas dabas apstākļiem ( Kas šajā gadījumā ir līdzekļu taupīšana sporta kluba telpu remontam).
Plus vēl tas, ka, lai novērstu situāciju, ka klienti pieprasa savus līdzekļus atpakaļ, tika izgudrots solījums, ka klubs tiks atvērts no jauna 2017.gada oktobrī (kas arī nav patiesība).
NEIESAKU ATLĒTIKU un jebkuru tās franšīzi, NEIESAKU slēgt līgumus ar šo uzņēmumu, jo tādā gadījumā Jums nav nekādas garantijas, ka šis uzņēmums ,pie sarežģijumiem, darbosies Jūsu interesēs.
Papildus- Inventāra apkope un remonti arī ir lieta uz ko viņi mēdz taupīt līdzekļus ( Juglas Atlētikā, tā bija norma , ka vismaz nedēļu stāv salauzts kāds trenažieris).
Cenu ziņā nu nepavisam neatmaksājas maksāt to lielo abonēšanas maksu, jo vienīgais ko no tās iegūsiet būs krūze uz ziemassvētkiem.
Un tiem kuriem rūp Latviska vide, vai vismaz,lai uzrunā Jūs Latviski, tad šis klubs nebūs īstā vieta.

I

Komentāri (2)

Dainis 04.10.2017

Līgumus vajag lasīt, pats vien esat vainīgs, ka uzņēmāties līgumsaistības.

I infrared 04.10.2017

Kāds šeit sakars ar līgumu lasīšanu un līgumsaistībām? Beidzam tukši komentēt, bet padomājam vai šajā gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt pakalpojumu vai nee, un ja nespēj, tad pēc PAtērētāju tiesību aizsardzības likuma 30.panta 4. punktu uzņēmumam nekavējoties ir jaatmaksā nauda. Klubs šajā gadījumā no tā izvairas piedāvājot nepiesaistošas opcijas un aizbildinas ar nepārvaramas dabas apstākli !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes