www.sudzibas.lv Atletika Slikta attieksme un kvalitāte, personāla nolaidība

Atlētika (Zolitūde) - Slikta attieksme un kvalitāte, personāla nolaidība

Izvēlējos šo sporta klubu tikai tāpēc ka tas atrodas vistuvāk dzīvesvietai. Noslēdzu gada līgumu, taču nekādu citu iespēju nerēķināties bez automātiskās rēķinu apmaksas nepiedāvāja, tad būtu jāmaksā papildus. Mutiski administratori solīja ka maksājumi notiks tajā datumā kurā man ir ērtāk. Veselus 4 (!!) mēnešus man bija problēmas, ka noteiktajā datumā maksājums nebija izpildījies. Beigās man administratore pat nelaipni "uzbrauca" ka piemērošot soda maksu utt. Pārbaudot informāciju Itella, pārjautājot vēlreiz citai administratorei, izrādījās ka darbinieki bija man 4 mēnešus melojuši un reāli nekas viņu sistēmā nav izmainīts un nauda ņēmās tajos datumos, kad man kontā līdzekļu nav. Pēc tam guvu traumu, un ārstējos vairākus mēnešus un klubu nevarēju apmeklēt. Tad man piezvana no kluba uzpūtīga darbiniece un pieprasa lai es pats braucot un rakstot iesniegumu uz sporta klubu un dzēšot parādu, tad varēšu tikai iesaldēt līgumu. Lai gan tā nav mana vaina, ka konkrētajā laika periodā maksājumi nenotiek. Uz aizrādījumiem par to ka personāls rīkojas nesmuki, protams nereaģē. Vēl pie tam runājot par pašu klubu- aprīkojums ir vecs, bieži nestrādā viens velotrenažieris. Ģērbtuvēs bieži vien valda netīrība. Darbinieki neieinteresēti kaut ko palīdzēt. Attieksme apmēram tāda - ko tu te vispār nāc. Saprotu ka tas ir visīstākais šaraškina kantoris. Domāju ka pamazām šie ies uz grunti ja neko nemainīs, jo nevar šāds bizness ilgtermiņā ar tādu klientu apkalpošanu pastāvēt.

Papildināts MiB 07.04.2016

Papildus tam viņiem aizrādīts, ka ģērbtuvē ar vienu atslēgu var atslēgt gandrīz jebkuru skapīti - atbilde - jā mēs zinām. Un viss.