www.sudzibas.lv Atletika Slikts serviss, Неадэкватная цена, ТРЕБУЕМ СКИДКУ!

Atlētika - Slikts serviss, Неадэкватная цена, ТРЕБУЕМ СКИДКУ!

Еще раз хочу обратится к руководству Атлетики!
Эу ребята, ребятульки, ребятулечки! Снижайте цены на половину и хватит морочить голову с автоматическими платежами. Мало кто хочет светить свою банковскую карту, а у Вас по другому оплаты нету.

Вы лучше подумайте том как удеражть старых клиентов, а не как новых искать.
Новые к Вам уже не пойдут, потому что есть хорошая альтернатива, а старые наоборот думают как бы побыстрее закончился договор и уйти в другой клуб, с лучшими условиями.

Давайте фул-тайм за 25 евро в месяц без договора!!!

Народ поддержите это обращение и сделайте перепост.

Friedrich Hebbel 21.11.2016

Забудь. Там неадекваты. Я у них пять лет клиентом был, всегда покупал коктейли, полотенца, шоколадки... Друзей приводил и т.д. Когда абонемент закончился, они мне даже скидку 5% не предложили, сказали нет у них такого, а знакомому позвонили и сами предложили. Помойное отношение к клиентам.

S subbway 22.11.2016

Неадкваты это руководство, администарторы в целом просто прелесть, тренера еденеици компетентные.

Но если ценник буде 25 евро в месяц и без договора, то многие закроют на это глаза.

T Tong Po 22.11.2016

Es gan aicinu tos, kas apmeklē Atētika klubus, novērtēt to, ka atnākot uz zāli, ir iespējams normāli darboties, negrūstoties un nestumdoties. Tie kas skrien pēc cenas, lai aiziet uz, piemēram, People fitness - lai paskatās ko nozīmē lētas cenas un vai ir iespējamas kvalitatīvas nodarbības.
Tie, kam žēl naudas priekš sporta - stadions ar tur pieejamo aprīkojumu pilnīgi bez maksas. Katrā pilsētas guļamrajonā ir ne viens vien pieejams.

S Service_experts_00 22.11.2016

Piekritu, visur ir savi plusi un minusi. Bet admnistracijas attieksme tiesam ir cuciga. Ne pirmo gadu apmekleju Atletiku Kengaraga un dušas sieviesu garderobe ir atlauztas un nestrada, feni ari , tad kad iesledz smird pec motorina. Treneri kopuma ir loti adekvati, bet tiesi adminsitracijas attieksme smiez mani iet prom. Tas ligums ari ir stulba tevi piespiez noslegt ligumu aj gribi izdevigaku maksajumu. Tas tacu ir tikai sporta nodabibas, nevis ires ligums.

S subbway 24.11.2016

68 eur jamaksa bez liguma, pa dargi vai ne?

M Monta Bebre 08.12.2016

Man personīgi izteikti traucē tikai gada līgums kuru nevaru lauzt bez sankcijām..!