www.sudzibas.lv Atletika Slikts serviss

Atlētika - Slikts serviss

Man brīžiem škiet, ka "Atlētikas" politika ir tāda, lai pēc iespējas vairāk klijentu klubu neapmeklētu, bet naudu maksātu. Visi labi treneri tiek atlaisti! Vērtīgu nodarbību ir maz un tad nodarbību zāle ir pilna, kājas-rokas nav kur izstiept un pilnvērtīgi izpildīt vingrinājumus...

Man bija vēlme pārtraukt nodarbības uz trīs mēnešiem, jo braucu prom un nevēlos maksāt "par gaisu", atsāktu nodarbības pēc atbraukšanas (cerībā, ka kaut kas mainīsies manā attieksmē un klubā beigsies vasaras akcijas) un varētu pagarināt abonementu proporcionāli. Bet nē, bez maksas ir tikai 1 mēnesis, tad jāmaksā 12 eur par iesaldēšanu. Jautajums, par ko? ja man pēc tam būs atkal pilna maksa?

Kad klubā strādāja labi treneri, tad pievēru acis uz tādiem sīkumiem, kā:
1. sieviešu dušas ir vecas un tikai trijos ir normāls spiediens un ūdens temperatūra; Pārējos ūdens ir ledains 0.5h + reāli pūš gaiss un ir auksti tur atrasties.
2. dušā grīda ir tik netīra, tā smird un pārklājas ar kaut ko zaļu un slidenu (vai tiešām ar hloru saturošiem līdzekļiem nevar 1x nedeļā nomazgāt?). Grīda nodarbību zālē arī ir pilna ar smiltīm dienas beigās, kad es turp tieku... Dzili ieelpot ir pretīgi putekļu dēļ!
3. Veci paklāji nodarbībām-melni un abskranduši.
4. Trenažieri novietoti pārāk tuvu viens otram, jo ir maz vietas. Dažiem velotrenažieriem labā pedaļa min ātrāk, ka kreisā utt.
5. nerunājot par gaisa kvalitāti- gaisa filtriem , tie laikam nekad nav mainīti un izplata putekļus un baktērijas. Mana jutīga āda momentāli iekaist, ja eju pēc nodarbības saunā vairākas reizes, tad ir ok. Līdz ar to, man ir jāieplāno liekas 40 min pavadīšanai klubā un ne vienmēr es varu to atļauties...
6. vasarās tiek uzrīkotas akcijas un klubs tiek pārpildīts vēl vairāk ar jauniešiem, bet klijentiem, kas maksā pilnu cenu nav kurp likties, jo nodarbību skaits jau netiek palielināts proporcionāli... 7. pārtraukt abonementu nevar bez maksas!

Administrātori ir forši, novietojums labs, arī aprīkojums apmierinošs. Bet vadība nemāk strādāt moderni un atbildīgi! Naudu neiegulda infrastruktūrā un personāla kvalitātē! Runa iet par kopējo vadības politiku, cenas uzpūstas, klijenta vēlmes vispār netiek respektētas un nav nekādas pretīmnākšanas tikai naudas kāšana! Arī lauzt līgumu bez soda naudas nevar, ja mani neapmierina šis pakalpojums vai pēkšņi nevēlos iet... lai gan šaubos, vai tas atbilst LR likumiem un manām paterētāja tiesībām. Vai nu jūs piedāvājāt tiešām LABU servisu un viss apkārt spīd un laistās un viss ir pieejams jebkurā laikā. Vai jums ir lētas cenas un daudz cilvēku!

Lai gan sākumā man patika šis klubs, mans secinājums- abonementu cena neatbilst piedāvātai kvalitātei, nedz vizuāli, nedz profesionāli. Notievēt vai uzturēt veselīgu formu jums neļaus treneru trūkums un to biežā maiņa, visiem treneriem diez vai ir atbilstoša kvalifikācija, pārpildītās zāles pie dažiem palikušiem labiem treneriem... ja knapi var paspēt pēc darba uz labu treniņu, tad tur jau nav vietas kurp iesprausties!

G

V Viktorija001 10.06.2017

Es protams, neesmu lasījusi atlētikas līguma nosacījumus, taču var secināt vienu. Cik noprotu Jums bija iespēja pārlasīt visus līguma nosacījumus, Jūs tiem arī piekritāt līguma ietvaros. Godīgi sakot, es piekrītu Jums, ka šis ir absurds līgums, taču tas ir likumīgs, jo Jūs to parakstijāt bez viltus un spaidiem, tātad visi līguma punkti Jūs apmierināja (pat arī tas punkts par līgumsodu. )
Diemžēl, šadā veidā sporta klubi vēlas sev garantēt klientus vismaz uz gadu. Vienīgā iespēja (ja tas ir principa jautājums) iesaku vērsties pie jurista, ja rodas kāda iespēja, tad iet uz tiesu un iespējams šajā gadījumā varēs lauzt līgumu bez līgumsoda.
Taču turpmāk iesaku uzmanīties ar šada tipa līgumiem, jo vienmēr ir jāatceras, ka viss var dzīvē mainīties.

T Tong Po 11.06.2017

Vērsies PTAC un noskaidrosi ko Atlētika drīkst ieturēt un ko nedrīkst! Es domāju, ka normālai kluba vadībai vajadzētu izturēties ar sapratni, vēl jo vairāk, ja klients neiet prom no kluba, bet paliek un turpina darboties. To naudu, ko klients bija iemaksājis depozītā, Kluba vadība varēja izmantot un nopelnīt uz tā rēķina, līdz ar to, zaudētājoe jebkurā gadījumā nepalika.
Ja nu kluba vadīa nenāk pretī - pieprasi naudas atmaksu par neizmantoto pakalpojumu un cīnies līdz savu taisnību pierādi, kaut caur tiesu. Ja tam "nav laika", nu tad nečīksti!

G gelatinka 12.06.2017

Protams, līgumā nav nekas minēts par to, ka klubs apņemas uzņemt darbā tikai profesionālus trenerus ar noteiktu kvalifikāciju un nodrošināt teniņu skaitu atbilstoši cilvēku plūsmai. Klubam nav nekādas atbildības.

Turklāt, līgumā ir punkts, ka viņi var mainīt dotā līguma nosacījumus jebkura laikā. Vai tas ir likumīgi? Tātad, arī parakstot šo dokumentu līdz galam īsti nezinu, kas mani sagaida!