www.sudzibas.lv Atletika Отношение к клиентам

Atlētika - Отношение к клиентам

Расстраивает отношение к постоянным клиентам. Я являюсь клиентом 3 года, плачу за месячный абонемент 25 лат, сейчас они устраивают акцию, абонементы по 15 лат. Полный зал людей, которые пришли позаниматься спортом в первый и последний раз в жизни, занимают тренажеры, ломают тренажеры. Приходиться половину времени ждать, пока тренажеры и гантели освободятся. При том я , как постоянный клинет плачу за услугу больше, а получаю сервис хуже! Я считаю, что если делают акцию, то и постоянным клинетам нужно снижать цену! Давно бы ушла от туда, если бы зал не находился радом с домом. Их отношение к постояннм клиентам обижает!

S smīkņa 19.06.2013

Nepamatota sūdzība. Atlētika regulāri jaunajiem klientiem taisa akcijas, bet tas jau samērā loģiski, jo viņu interesēs ir piesaistīt pēc iespējas vairāk jaunu klientu. Pastāvīgajiem klientiem ir atlaides abonēšanas maksai (par katru nākamo gadu -5%) Ja tu saki, ka kliente esi jau 3 gadus, kāpēc tad neizmantoji akciju ziemā, kad 70Ls vērtas dāvanukartes varēja nopirkt pa 50Ls?
Man arī nepatīk, kad trenažieru zāle ir pilna ar jauniņajiem, bet ko padarīt. Pacieties pāris nedēļas un viss atkal nostāsies savās vietās.

P pupsik 24.06.2013

Tieši dēļ tā es vairs neizvēlos atlētiku par savu sportazāli, jaunajiem klientiem tiek piedāvātas pievilcīgas atlaides, savukārt tiem, kas jau kādu laiku tur sporto, 5 % katru gadu... manuprāt tas ir smieklīgi, kad tiem, kas nāk klāt tā ir 35 % atlaide. Nu neko loģisku es tur neredzu...nevajadzētu tik bieži saukt jaunos klāt, ja vecie klienti neietu prom. Es uzskatu, ka jebkuram veiksmīgam uzņēmumam vajadzētu domāt par to kā noturēt savus lojālos klientus un padarīt tos vēl lojālākus, nevis izrādīt pret viņiem šāda veida necieņu.