Atlētika - Attieksme

Sekojiet līdzi saviem abonamentiem. Nekad nejiet atrak par laiku, kads uzradīts uz Jūsu kartēm. Sāvādāk, Jums tiks ieteikts, ka, ja Jūs būsiet neatļautā laikā, piemēram, ilgāk par pus stundu Jūs maksāsies soda naudu.Kā arī Jums ir iespēja pirkt dārgāku abonomentu, ja neapmierina kaut kas! Protams, ka neviens ar šādu informāciju atrāk neiepazīstināja. Tātad ātrāk iekšā netiksiet nesagaidot savu laiku.

O

M Marite 22.05.2008

Man ir kas cits sakaams par Atleetiku. Eju uz sho klubu vairaakas reizes nedeeljaa, klubs ir ljoti labs, kvalitatiivs, bet administratoriites...nu sorry... Tik biezhi jaunas sejas, laikam mainaas kadri visu laiku hehe... bet ne tas te rakstaams - mani neapmierina administratoru NEINFORMEETIIBA ne nodarbiibaas, ne Jaunumos, ne izmainjaas... Administratoram ir jaabuut cilveekam, darbiniekam, kas klientu informee, izpaliidz, apkalpo... Shitaa vinju nezinaashana vienu dienu, atvainojiet, izbesiis... Maksaaju klubam lielu naudu un veelos sanjemt arii atbilstoshu servisu :)

V Vīlusies. 26.01.2017

Zolitūdes administratore neizglītota, nelaipna persona, attieksme pretīga, kur nu vēl ja pajautāsi, kādu jautājumu. Es pirmo reizi apmeklēju nodarbību, uzdevu sev interesējošu jautājumu, seju izšķobīja un latviski nemācēja neko atbildēt. Ko viņa tur dara!? Rodas tāds jautājums.

L Liene 26.05.2008

Es brīnos, ka neviens nav sūdzējies par to dienu, kad Zolitūdes Atlētikā nebija nekāds ūdens un klubs strādāja. Jā gan pasakot, ka nav ūdens. Sorry, es uzskatu, ka klubs bija jāslēdz tai dienā, nevis jāstrādā Antisanitāri. Konkrēti nepateikšu kad tas bija, bet fakts, ka bija!

A Aigars 28.05.2008

fu

I Inga 06.08.2008

Pati gaaju uz Atletiku gan centraa, gan Juglaa. Man patika. Protams, ja cilveeks peerk abonementu ar laika ierobezhojumiem kada var vispaar buut runa par to, kaa tikt iekshaa aatraak. Bet daudzas reizes gadiijaas iznaakt veelaak par noteikto laiku, nekadas soda naudas, muljkjiibas kaut kaadas. Mani pat ielaida, kad bija 5 min pirms mana laika beigaam.

K Kesh 21.08.2008

par tiem abomentu laikiem, varu piebilst, ka esmu kadu laiku aktivs shi kluba apmekletajs un vienreiz gadijas, ka atnacu atrak, administratore teica, ka drikstu pustundu atrak ierasties :D nebus soda, bet beigt treninju velak par noradito laiku, gan nedrikstot :)

K Kazha 24.08.2008

Nu es kadu laiku gaju uz atletiku no 01.08.07 lidz 11.11.07 un tad saku tur stradat, piedodiet man bet sudziba ir tiri nepamatota, jo pie kluba izkartnem ir redzams katra abonamenta darbibas laiks un cena, laist ieksa kluba pec noradita laika nav velams administratoriem, jo ta ir necienja pret tiem kas maksa par pilna laika abonamentu. Un stradaju es Te lidz pat sodienai ta ka nebut tik biezi nemainas sejas, vel pat varetu teikt ka tiri tikami ka var apvieot darbu ar macibam un vel treninjiem, galvenais palikt ar pozitivu skatijumu un viss bus ok, galu gala uz abonamenta otra puse ir pat noradits darbibas laiks, neviens taksh ne jus apkrapj vai apvaino kaut ka :)

L Liene 02.09.2008

Nu tad atnāciet uz Zolitūdes Atlētiku un paskatieties, kā Jūs pusstundu ātrāk ielaidīs! :D

A Atletikas kliente 07.01.2009

Nu tāds lohs. Kāda iepazīstīnāšana ar info-? Uz abonementa viss ir rakstīts - laiki, kuros var apmeklēt. Tavuprāt viņi tur tāpat vien uzrakstīti? Tas ir loģiski, ja abonements ar laika ierobežijumiem, tad ir starpība kad iet. Ja gribi nākt kad vēlies, nopērc dargāko abonementu un uz priekšu. Kāpēc lai tevi pa velti jālaiž klubā?

B bulka 09.02.2009

Atlētikas klubs Zolitūdē visforšākais!!!Visi kas raksta pretējo - melo!!! Tikai viena administratore - gaišiem matiem - ne īpaši patīkama.

K kaspars 21.04.2009

Nesaprotu, kāpēc saņēmu sms krievu valodā par jaunajām akcijām? Vai valsts valoda ir krievu?

K kaspars 21.04.2009

A Afrodite 01.05.2009

Eju uz Zolitūdes Atlētiku trenēties nu jau kopš februāra.
Par administratorēm-ne vienu reizi nav nācies sastapties ar nelaipnu vai nievājošu, vai kādu nebūt sliktu attieksmi.Tikai pozitīvu!:)Gan Viktorija, gan Ilze, gan arī pārējās(nezinu diemžēl vārdus:))
Par abonementa kartēm-tie, kas pērk ar laika ierobežojumu.KĀ!!!jums nav kauna dīkt kautko, ka nelaiž ātrak, vai vēlāk?Tad ko jūs pērkat tādas kartes???Pērciet pilna laika kartes un nebūs pārpratumu.Tas taču ir tāpat, kā nopirkt aviobiļeti šodienai, bet izdomāt, ka lidos pēc nedēļas.Cerat, ka tāds numurs ies cauri???Tiešām ir tik traki ar lasīšanu, ka līgumu izlasīt nu nekādi nav pa spēkam?

Lai kādu nepamatoti nolietu ar dubļiem-vispirms paskatieties uz sevi tā cītīgāk.

A Aina 03.05.2009

Es arī saņēmu sms krievu valodā. Atlētikai tas ir raksturīgs runāt krievu valodā. Parasti eju uz nodarbībām, kur pārsvarā treneres runā krieviski, ik pa laikam pasakot kādu vārdu latviešu valodā. Vai tad tiešām nevar runāt valsts valodā?

P pufa 03.05.2009

Par cik Atlētiku pārpirkuši krievi, tad negaidiet, lai sms sūta latviski.

J Jurists 10.10.2009

es neticu, ka nebijāt informeta. Jums taču ir noslēgts līgums. un mājaslapā arī viss rakstīts. Tā ir ka neizlasa līgumu un paraksta sazin ko.

R rff 14.11.2009

driz iesu uz atletiku -tad jau redzesu ka tur ir

R ruslan 28.09.2010

всем привет!!!мне очень нравится клуб ATLETIKA!!)))ребята и девченки просто молодцы)))всегда помогут...расскажут ..покажут как правильно!!здесь каждый может подобрать себе график тренировок)))я например в восторге от body pump!!!входя в клуб тебя всегда встретят с улыбкой жизнерадостные, энергичные, молодые квалифицированные специалисты)))а ТЕ, кто любят пожаловаться, задумайтесь, быть может дело в вас самих...ведь порой достаточно просто улыбнуться...и тебе всегда улыбнуться в ответ!!! :)

S Skudrina tipa 18.01.2017

Man arī nepatīk attieksme Atlētikā, esmu gājusi vairākos klubos, bet šeit cilvēciskais faktors un laipnība ir sveša! Žēl, ka nopirku abonomentu, jo pēc pirmā apmeklējuma vairs negribas tur iet, neiesaku! Ierados 10 min pirms abonomenta laika, lai paspētu pārğērbties pirms grupas nodarbības. Neielaida! Attieksme no administratores nelaipna! Biju šokā! Tā tur sagaida klientus.Sēdi aiz durvīm un pēc 10 min nāc iekšā ????Kā pret suni nevis klientu.