www.sudzibas.lv Atletika atletika imanta

Atlētika - atletika imanta

Eju jau vairākus gadus , bet pēdējā laikā notiek interesantas lietas . 24 kg hanteles neeksiste , 26 kg hantele 1 brūk viŅU NEVAR saskrūvēt .Nav viņu jau vairākus mēnešus . Recepcijas darbiniece sieviete ap 35 strādā kolosāli .Pienāku lai saņemtu ģērbšanās skapīti neviena klienta pirms manīm nav , toties viņa 3 min raksta datorā kaut ko, ignorē jautājumus, toties pārinieks kaut ir aizņemts ar citām lietām atrod laiku lai izsniegtu skapīša atslēgas vai kartiņu treniņa beigās. Tas notiek bieži! Vismaz pārējie no recepcijas strādā labi.

B

Z ziepe 29.03.2013

Tev Buudzi ir jaiet uz citu zali, ko kasies visi tadi un šitadi, tu tas labais.Redziet viņu ignorejiet.

A ARNISS 29.03.2013

atletika imanta bijušais welness, kur visus cilvekus piekrāpa ar abonementiem, droši vien tie paši vēzīši ar citu izkārtni...

B Buudzis 29.03.2013

Ziepe tev vajag tu ej uz citu zāli!

N nautilus 02.04.2013

es eju uz Sportimu un tur ir lielākā hanteļu izvēle, ko citi sporta klubi nespēj nodrošināt u.c. extras, attieksme ir ok