www.sudzibas.lv Atlants.lv Neizmaksā autoratlīdzību

www.atlants.lv - Neizmaksā autoratlīdzību

Labvakar!

Meklēju cilvēkus, kuriem netiek izmaksāta autoratlīdzība portālā atlants.lv!
Man tur ir publicēti aptuveni 10 darbi, kurus diezgan aktīvi arī iegādājās. Labi, nemaz nerunāšu par to, cik niecīgu procentu mēs, autori, saņemam par tiem darbiem, kurus ievietojam, bet šoreiz ne par to.
Iegāju pēc ilgāka laika savā profilā un ieraugu paziņojumu :
"Tā kā tika konstatēts, ka mēģinājāt publicēt sveša autora darbu, autoratlīdzības izmaksa naudā Jums nav pieejama. Sekojiet saitēm, lai apskatītu nodzēsto un atteikto darbu sarakstus."
Apskatīju savus darbus, kuri atteikti, divos no tiem "trūkst radošuma", 1 - "darbs kopēts no interneta vai grāmatas".
Pirmkārt, gandrīz katrs darbs, kas tur atrodams, ir veidots no grāmatām un interneta. Ja ir jātaisa darbs, kurā vienīgā nepieciešamā informācija ir statistikas dati, tad atvainojos, pats tu tur neko nevari izdomāt, un loģiski, ka savā darbā izmanto internetā vai citā literatūrā atrasto informāciju.
Otrkārt, šis paziņojums netika uzlikts uzreiz, bet mistiski, kad jau tika nopirkti daudzi mani darbi, no kuriem "atlantieši" guva peļņu.
Aizrakstīju viņiem vēstuli, kas tas par sviestu, atvainojos, kādā sakarā viņi pievāc MANU un svešu cilvēku naudu, tā ir krāpšanās! Man atnāca atbilde par to, ka es parakstīju līgumu utt, īsāk sakot, caur puķītēm pateica, lai aizveros.
Tagad meklēju cilvēkus, kuri tika apvesti ap pirkstu šādā pašā veidā un cīnīties par savu naudu!

I Inga 11.02.2010

Man ir tikai laba pieredze ar Atlants.lv! Es saņemu autoratlīdzības un viss ir OK. Protams nav lielas, jo man tur ir ielikti tikai divi darbi (Kururs tiešām rakstīju pati), bet kautkāda naudiņa nekad nav lieka! Nu varbūt, ka ir pamats kādam nemaksāt, jo reāli ir taču cilvēki, kuriem maksā, tad kāpēc lai nemaksātu tieši Jums, varbūt tiešām darbi nav pašu izstrādāti? Aizdomīgi!

S sviesc 22.02.2010

Tieši tā, ir ļoti negodīgi, ka atlants nemaksā par tiem darbiem, kuri ir apstiprināti un publicēti. Tad atsaki, ja liekas, ka plaģiāts un viss. Es tagad gaidu naudu februārī izmaksai, uzrakstīšu, vai izmaksāja. Ja neizmaksās, tad ņemu visus 30 darbus ārā, ko pa šiem daudzajiem gadiem esmu salikusi, un kuri tiešām ir manis paša rakstīti un pārdošu privāti vai kā tml. Baigā jēga turēt darbus, lai naudu par tiem saņemtu atlants.

A arturs 05.07.2010

Vēlies nopelnīt ar saviem referātiem, esejām, projektiem un cita veida darbiem? Ievieto tos virtuālajā bibliotēkā viss-studentiem.lv. Saņem par to 20 % lielu autoratlīdzību. Lai pievienotu darbu dodies uz bibliotēkas sadaļu, reģistrējies, autorizējies un tur būs iespēja pievienot darbu. Reģistrējies, ievieto darbus un pelni jau šodien! http://viss-studentiem.lv/vb/index.php?sadala=reg

A aiga 07.07.2010

Varbūt par viņiem uzrakstīt Patērētaju tiesību aizsardzības centram, jo uzskatu, ka tiek rupji pātrkāptas tiesības

K Kristīne 13.01.2011

Manu diplomdarbu arī atmeta un atzina kā plaģiātismu, neskatoties uz to, ka darbu tiešām rakstīju tikai pati un ieguldīju milzīgu darbu...
Nu, jā, iedomājos, ka varbūt teorētiskās daļas dēļ, jo teoriju nevaru izdomāt pati, bet veicu literatūras analīzi.

L Lilly 27.01.2011

Jau vairākus gadus ievietoju savus darbu portālā un autoratlīdzību saņemu regulāri, protams cita runa ir par niecīgiem procentiem, kas mums tiek atlicināti, bet ņemot vērā, ka mani darbi ir diezgan labas kvalitātes pusgada laikā nopelnīju 64 latus un visi tika izmaksāti! Interesants ir viens fakts, ja darbs ir plaģiāts vai kopēts no interneta tas netiek nemaz ielikts portālā un par tādiem darbiem autoratlīdzība netiek maksāta. Tāpēc nesaprotu dažu komentētāju sūdzības :)

H harijs 27.01.2011

Man liekas, ja vēlies pārdot savu garadarbu, tad ir reklāmas, mājas lapas blogi u.t.t. sazinies ar interesentu un sit gaisā. Tikai necel pretenzijas, ja kāds tavu darbu izmantos savtīgiem nolūkiem.
Man ir konspekts galdniecībā, kuru es cenšos vēl papildināt, Kad būs gatavs pēc samaksas i-bankā godīgi nosūtīšu uz e-pastu. Neredzu problēmas! To visu var dabūt internetā, tikai skopoju info, un tas ir privāts darbs, kur vidam nav daļas. Nav masu produkcija.

L lala 27.01.2011

Padumjš kantoris! Kad studēju savus darbus rakstīju pati, jo aplūkojot atlanta darbus, ir priekštats, ka viņi ir ļoti zemā līmenī sagatavoti un no vieņiem var smelties tikai idejas sava darba veidošanā. Par saviem darbiem guvu augstus vērtējumus neviens darbs nekad nav bijis novērtēts zemāk par 8 ballēm. Tad vienu reizi izdomāju, ka arī varu nopelnīt, iesūtīju darbus, cenas maniem darbiem tiešām bija saliktas augstas, bet tad divus darbus ameta atpakaļ, pamatojot, ka tas esot plaģiāts, biju šokā, jo pati sēdēju bibliotēkās, rakos cauri grāmatu kalniem, godīgi sakot tas mani aizvainoja, izdzēsu darbus un viss, lai iet bekot, lieki pieminēt, ka savus uzkrātos 20 ls tā arī nedabūju. Vienkārši naudas kāsēju kantoris un neko tu viņiem nepierādīsi.

S signe 27.01.2011

Par kkādu refeātu, zemā līmenī prasa 3 ls... ārtprāts... plēš viņi šausmīgi...

L lellx01 09.04.2013

Plaģiātus nemaz neliek pārdošanā, vienkārši atsaka publicēt. Tāpēc liekas savādi, ka pēc iesnieguma iesniegšanas par autoratlīdzības izmaksu tie tiek nosaukti par plaģiātu. Kaut kas "nelīmējas".
Man bija nopelnīta naudiņa, iesniedzu iesniegumu, viss ok, bet naudu tā arī nesaņēmu, rakstīju vēstules, man laipni atbildēja, ka jāsazinās ar tādu un tādu grāmatvedi, sazinājos, bet tā arī to naudu neesmu nedz redzējusi, nedz jutusi! :( Jūtos apkrāpta!!!
TAUTAS BALSS!

7 7absinth 12.09.2014

Negatīva pieredze neapšaubāmi. Vienkāršākais veids šādai patvaļai nemaksāt ir vienkārši savus darbus izdzēst laukā, lai viņi paši vairāk nepelna uz Jūsu darbiem.