www.sudzibas.lv Atlants.lv Naudu atskaitīja dubultā, bet, preci nesaņēmu.

Atlants.lv - Naudu atskaitīja dubultā, bet, preci nesaņēmu.

No internetbibliotēkas Atlants.lv iegādājos konspektu "Ģenētikas pamati". Apmaksu veicu ar SMS starpniecību. Visu prasīto izdarīju, bet preci nesaņēmu.
Jāpiebilts, ka es nēesmu šī veikala klients.

Informācija par preci.

Ģenētikas pamati

Konspekts Anatomija, veselība, medicīna, higiēna, Bioloģija

Izdevīgi: 12.06.2018. šodien akcijas cena!

Parastā cena:
4,09 €

Pirkt
Pievienot vēlmju sarakstam
Cena reģistrētiem autoriem ar 30% atlaidi* - 3,49 €

* Atlaide neattiecas uz SMS norēķiniem un atlaides nesummējas.
Identifikators:553034
Literatūras sarakst: Nav
Atsauces: Nav

Mūsu sarakste:

Labdien!

Es šodien iegādājos no Jūsu piedāvātā grāmatu klāsta e-grāmatu "Ģenētikas pamati".

Šo pakalpojumu apmaksāju SMS veidā.

Man atsūtīja maksājuma apstiprinājumu, bet diemžēl lejuplādēt pirkumu neatļāva.

Vai man ir cerības saņemt šo pirkumu, vai arī atgūt iztērēto naudu?

Ar cieņu, Ieva Ivkina

Mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv

Veikala atbilde:

Labdien!
Lai risinātu radušos situāciju, lūdzam norādīt apmaksātā materiāla identifikatoru (ID). Identifikators ir atrodams darba apraksta lapas labajā malā kopā ar citu būtisku informāciju par darbu – lappušu skaitu, valodu u.tml.

Lūdzam norādīt tālruņa numuru un datumu.

Mana atbilde:

Mans pasūtījums- Ģenētikas pamati.

Pasūtījuma nr. AT T36511

Šo pirkumu apmaksāju ar sms starpniecību, telefona nr. 28681303, bet nevarēju lejupieljādēt.

Veikala atbilde:

Labdien!
Jūsu minētajai problēmai var būt trīs iemesli:
1) Iespējams, Jums ir atslēgta iespēja sūtīt paaugstinātas maksas īsziņas – pārliecinieties par to pie sava mobilo sakaru operatora!
2) Iespējams, Jūsu priekšapmaksas kartē nav pietiekami liels kredīts, lai apmaksātu materiāla lejupielādi. Ja tā, tad papildiniet kartes kredītu atbilstoši nepieciešamai summai un veiciet darījumu atkārtoti!
3) Ja iespēja sūtīt paaugstinātas maksas īsziņas Jums nav atslēgta, priekšapmaksas kartes kredīts ir pietiekams vai Jūs lietojat pieslēgumu, tad tehnisku iemeslu dēļ kavējas īsziņu apstrāde. Šajā gadījumā lūdzam pārbaudīt savu e-pastu pēc stundas - visdrīzāk pēc minētā laika sprīža apmaksātais materiāls būs jau nosūtīts uz Jūsu e-pasta adresi. Ja tomēr tā nav, tad arī maksai nevajadzētu būt paņemtai. Ja tā tomēr ir paņemta, tad atsūtiet mums (elektroniskā vai papīra formātā) Jūsu mobilo sakaru operatora izsniegtu izdruku, kas to apstiprina.

Rezultātā, naudu atskaitīja dubultā, bet minēto preci nepiegādāja.

Mana piepilde: Cilēki, neuzķerieties uz neuzticamiem un nepārbaudītiem internetveikaliem!

Atbilde no Gatis Sprūds 22.06.2018

Te Atlanta pārstāvis. Samaksa no konkrētā klienta netika saņemta. Pielikumā ekrānšāviņš no SMS pietādes sistēmas. Teksts "NOTCHARGED" nozīmē, ka maksa nav saņemta un tālāk seko paskaidrojums, ka klientam ir bijis nepietiekošs kredīta atlikums. Lūgums dzēst šo sūdzību, jo tā ir nepamatota, lai neteiktu, ka apmelojoša.

Ar cieņu,
Gatis Sprūds
Atlants.lv vadītājs

Ieva Ivkina 22.06.2018

Es labi zinu, ka mans kredīts bija pietiekams, lai veiktu šo pirkumu!
Nāksies pieprasīt mobilo sakaru operatoram izdruku par naudas plūsmu manā kartes kontā!

Gatis Sprūds 25.06.2018

Ieva, ja pat Jūsu kredīta alikums bija pietiekams, diemžēl, maksājums nenotika, jo operators to atteica. Turklāt kā iemeslu norādot, ka bija nepietiekošs kredīts. Tas ir skaidri redzams pievienotajā atskaitē.

I

G Gatis Sprūds 25.06.2018